ورزشکار 3
ورزشکار 3
آلی و یارانش در تیم ملی انگلیس با عبرت از گذشته، به آینده خوشبین هستند.

دله آلی: وضعیت تیم ملی انگلیس برای جام جهانی 2018 امیدوارکننده استبه گزارش “ورزشکار سه“،  دله آلی، هافبک توانمند تیم ملی انگلیس معتقد است که کشورش پس از حذف شدن از رقابت های یورو ۲۰۱۶، روند رو به رشدی را پشت سر نهاده است.

 

آلی که حالا امید به حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ و جبران نتایج بد گذشته را دارد، گفته است: بی شک فکر می کنم برای ما سودمند بوده است. هرگز مشخص نیست که در یک تورنمنت چه اتفاقی رخ خواهد داد اما در قالب یک تیم، حالا احساس نیرومندی بیشتری داریم، بیشتر حس اتحاد داریم و در حال یاد گرفتن هستیم. این که بخواهیم با همدیگر از این ماجرا درس بگیریم، نکته مهمی است.

مشخص است که زمان زیادی را صرف حضور در اردوی تیم ملی انگلیس نمی کنیم ولی از سبک بازی تیم شناخت داریم و برای بسیاری از ما، همان سبکی است که در رده باشگاهی بر مبنای آن بازی می کنیم. این که در سنین پایین شاهد تورنمنت های بزرگ بوده باشی، چنین مسابقه هایی را در تلویزیون ببینی و شاهد بیرون آمدن پرچم ها از پنجره خانه ها باشی و از طرفی بدانی که این رقابت ها (جام ملت های اروپا) چه قدر برای کشورت با ارزش است و حالا خود عضوی از تیم حاضر در آن باشی، دستاورد بزرگی است ولی نحوه به پایان رسیدن آن رقابت ها برای ما بسیار ناراحت کننده بود.

تیم به راحتی می توانست ماجرای رخ داده را پنهان کند، نگاهی به گذشته نداشته باشد و آن را از یاد ببرد ولی رخ دادن چنین اتفاقی برای این که در آینده دیگر تکرار نشود، مهم بود. فکر می کنم چه از نظر تیمی و چه فردی، نسبت به آن زمان قوی تر شده ایم.

 

وی همچنین در مورد همکاری با گرت ساوتگیت در تیم ملی گفت: گرت مربی و فرد بزرگی است. واقعا خوش برخورد است و به راحتی می توان با او ارتباط برقرار کرد که این نکته مهمی است. وقتی افرادی از باشگاه های مختلف را گرد هم می آورید، سازگار کردن همه با هم نکته مهمی است و او در صحبت کردن با همگی، بسیار خوب برخورد می کند. او مربی بزرگی است و بازی کردن برای او لذتبخش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3