ورزشکار 3
ورزشکار 3
برانکو اعتقاد دارد برای رسیدن به سطح حرفه ای نباید در تعطیلات نوروزی بازیکنان مدت زیادی به مرخصی بروند.

عیدی برانکو به بازیکنان پرسپولیس چه بود؟به گزارش “ورزشکار سه“، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس در حاشیه تمرین عصر دوم فروردین ماه اظهار داشت سایپا با تمام توانش مقابل پرسپولیس بازی خواهد کرد چراکه شانس کسب سهمیه دارد و نباید در تعطیلات نوروز به بازیکنان مدت زیادی مرخصی داد.

 

برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین عصر دوم فروردین ماه در مورد بازی با سایپا گفت: قبل از هرچیز سال نو را بار دیگر تبریک می گویم. تمریناتمان را برای بازی های پیش رو آغاز کردیم. تقویم بسیار فشرده ای داریم و در ۲۹ روز آینده باید ۷ بازی انجام دهیم. می دانیم که سایپا با تمام توانش مقابل ما بازی خواهد کرد به این خاطر که آن ها هنوز شانس کسب سهمیه آسیایی را با قرار گرفتن در جمع سه تیم بالای جدول دارند. البته ما نیز برنامه هایی را داریم و به بازیکنان خود انتقال داده ایم.

 

سرمربی پرسپولیس درباره آرزوهایش برای مردم ایران در سال ۱۳۹۷ اظهار داشت: بهترین آرزوها را برای مردم ایران دارم و برایشان آرزوی سلامتی می کنم.

 

وی در رابطه با عیدی بازیکنان پرسپولیس افزود: هدیه ای که من به بازیکنان دادم دو روز استراحت بود. عیدی بعدی هم این بود که امروز و فردا دو جلسه تمرین می کنیم. این بهترین عیدی بود. اگر ایران می خواهد عضوی از جامعه جهانی فوتبال باشد و در سطح بالا موفق جلوه کند باید یک سری مسائل تغییر بکند. مثلاً در انگلیس روز اول سال بازیکنان باید بازی کنند و کسی غایب نیست. به این سنت ها احترام می گذارم اما اگر قرار است بازیکن حرفه ای فوتبال باشیم معنایی ندارد که در عید نوروز و تعطیلات بازیکنان را آزاد بگذارید.

 

برانکو درباره حضور بازیکنان پرسپولیس در تیم ملی و تأثیر آن در بازی پرسپولیس و سایپا گفت: تأثیر زیادی دارد، به این خاطر که بازیکنانم ۲۴ ساعت قبل از بازی سایپا خواهند رسید و بعد ما باید مقابل سایپا بازی کنیم و این باورنکردنی است. برای تیم ملی هم خوب نیست چون بازیکنان خسته می شوند و با خطر آسیب دیدگی روبرو می شوند.

 

وی در مورد دیدار با نسف قارشی اظهار داشت: مقابل نسف قارشی باید بهترین نتیجه ممکن را بگیریم چون این نتیجه صعود ما را به دور بعد تضمین خواهد کرد. گروه ما گروه بسیار دشوار و جالبی شده و هر تیمی که به امتیاز ۱۲ برسد صعود خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3