ورزشکار 3
ورزشکار 3
تاکید رسانه‌های فوتبالی همه را از عملی شدن انتقال گریزمان به بارسلونا مطمئن کرده است.

استقبال کاپیتان بارسلونا از خرید گریزمانبه گزارش “ورزشکار سه“،  آندرس اینیستا، کاپیتان بارسلونا به تمجید از آنتوان گریزمان پرداخت.

 

گریزمان که به گفته خودش تا پیش از شروع جام جهانی روسیه تصمیمش را برای آینده‌اش خواهد گرفت، از سوی رسانه‌ها به طرز عجیبی به عنوان خرید حتمی بارسلونا در تابستان آتی معرفی می‌شود. هر چند که بارسا چنین چیزی را تکذیب کرده است. آنتوان مثل همیشه برای اتلتی بازیکنی کلیدی بوده و این فصل هم بهترین گلزن تیمش است. گفته می‌شود روخی بلانکوس قصد دارد برای حفظ مهاجم فرانسوی‌اش، پیشنهاد دستمزد سالانه ۲۰ میلیون یورو خالص بدهد.

 

اینیستا درباره احتمال خرید گریزمان می‌گوید: بازیکنان بزرگ همواره جایی در باشگاه‌های بزرگی چون بارسلونا دارند. نمی‌دانم گریزمان به بارسا خواهد آمد یا نه اما اگر به من بود، البته که او را به خدمت می‌گرفتم چرا که او بازیکنی فوق العاده و مهاجمی بزرگ است. آرتور ملو؟ چند ویدئو از بازی‌هایش را دیده‌ام و ویژگی‌های بسیار خوبی دارد. کوتینیو؟ فیلیپه بازیکنی است که همواره با بازیکن حریف رو به رو می‌شود و سطحی بسیار بالا دارد. اگر همه چیز خوب پیش برود، او به بازیکنی بسیار مهم برای بارسا تبدیل خواهد شد.

 

انتقال گریزمان به بارسلونا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3