ورزشکار 3
ورزشکار 3
ویلشر تابستان گذشته فهمید احتمال دارد از آرسنال جدا شود.

ویلشر از آرسنال رفتنی استبه گزارش “ورزشکار سه“،  ویلشر ۲۶ساله فصل گذشته به عنوان بازیکن قرضی پیراهن بورنموث را پوشید.

 

او تابستان گذشته به آرسنال برگشت. قرارداد او با آرسنال تا پایان فصل جاری اعتبار دارد. ویلشر با پشتکار و تلاش فراوان دوباره خود را به ترکیب اصلی توپچی ها رساند. او از زمان برگشت به تیم، ۳۱بار به میدان رفته است.

 

ویلشر در مورد آن روزهای سخت گفت: ونگر این فرصت را به من داد که آرسنال را ترک کنم. سه یا چهار هفته به پایان نقل و انتقالات مانده بود. من به هیچ کدام از چیزهایی که می خواستم نرسیده بودم. روی فرم نبودم و به همین خاطر تصمیم گرفتم اول از نظر فیزیکی خودم را آماده کنم. ما صحبت صادقانه و راحتی داشتیم چون مدت ها با ونگر کار کرده بودم و به خوبی همدیگر را می شناختیم. وضعیت پیچیده بود چون تنها یک سال از قرارداد من باقی مانده بود، به عنوان بازیکن قرضی تیم را ترک کرده بودم، مصدوم شده بودم و هیچ جایی در برنامه های ونگر برای آینده نداشتم.
 

ویلشر در مورد صحبت با ونگر افزود: او به من گفت می خواهد صادقانه همه چیز را به من بگوید. او گفت قرار نیست پیشنهاد تمدید قرارداد به من داده شود. به همین خاطر اگر پیشنهادی دارم می توانم بروم و با تیمی دیگر قرارداد ببندم. طبیعتا از این موقعیت خوشحال نبودم ولی از این بابت راضی بودم که صادقانه با من صحبت کرد.
 

ویلشر در فصل جاری دچار مصدومیت نشده و با نمایش های خوبش توانسته به تیم ملی انگلیس هم برگردد. انگلیس در بازی های دوستانه پیش رو با هلند و ایتالیا روبرو خواهد شد. او در مورد ماجراجویی جدیدش به همراه سه شیرها گفت: جام جهانی فوتبال رویداد بزرگی برای ماست و می خواهیم نمایش خوبی داشته باشیم. من حالا حس کاملا متفاوتی دارم. حالا بازیکنان جوان بیشتری در تیم داریم و بیشتر حس می کنیم یک تیم هستیم. به نظرم برنامه های زیادی برای آینده داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3