ورزشکار 3
ورزشکار 3
مارادونا می گوید مسی نیازی به قهرمانی در جام جهانی ندارد.

توصیه مارادونا به مسیبه گزارش “ورزشکار سه“،  مارادونا به مسی توصیه کرده است هیچ توجهی به انتقادها نداشته باشد.

 

مسی، ستاره آرژانتینی بارسلونا به هرآنچه جام و افتخار در سطح باشگاهی وجود دارد، رسیده است و ۵بار هم جایزه بهترین بازیکن سال جهان را به دست آورده است. اما هنوز هم هستند کسانی که می گویند مسی باید با آرژانتین قهرمان جام جهانی فوتبال شود تا بتواند نامش را در تاریخ این ورزش ثبت کند.

 

از سوی دیگر مارادونا که در سال ۱۹۸۶ توانست با آرژانتین قهرمان جهان شود در این مورد اظهار داشته است: توصیه من به مسی این است که به بازی ادامه دهد و از فوتبال لذت ببرد. او باید منتقدان را فراموش کند. مهم نیست که مسی قهرمان جام جهانی، کوپا دل ری یا سایر جام ها می شود یا نه. او نیازی به نشان دادن توانایی هایش ندارد. مسی تنها باید در زمین از بازی لذت ببرد.

 

توصیه مارادونا به مسی/ فقط از فوتبال لذت ببر

 

مارادونا در ادامه افزود: او چپ پاست و عاشق فوتبال. من ۵۷ساله هستم و همین چند دقیقه پیش داشتم فوتبال بازی می کردم. به من نگاه کنید، از خستگی در حال مرگ هستم! اما باز هم می خواهم فوتبال بازی کنم. به نظرم از این جنبه من و مسی خیلی شبیه به هم هستیم.

 

در روسیه هم فشار زیادی روی مسی خواهد بود چون او مهم ترین بازیکن تیم آرژانتین است و این کشور سال هاست به قهرمانی در جام جهانی نرسیده است. آرژانتین با مربیگری سمپائولی با دشواری زیاد توانست جواز حضور در جام جهانی فوتبال را به دست آورد. آنها در جام جهانی ۲۰۱۸ با تیم های ایسلند، کرواسی و نیجریه همگروه هستند. مارادونا در این باره گفت: من سمپائولی را نمی شناسم. نمی دانم تیم او چطور بازی می کند. ولی بیشتر بازیکنان آرژانتین را می شناسم و می دانم آنها هر آنچه در توان دارند به کار خواهند گرفت. به نظرم آنها فرصت خوبی برای قهرمانی در جام جهانی فوتبال دارند. اما آرژانتین را به عنوان یکی از شانس های قهرمانی معرفی نمی کنم چون وقتی یک تیم چنین لقبی گرفت غیرممکن است قهرمان جام جهانی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3