ورزشکار 3
ورزشکار 3
حرف‌های کاپیتان بارسلونا بوی جدایی از آبی اناری ها را می‌دهد.

جدایی اینیستا از بارسلونا جدی شدبه گزارش “ورزشکار سه“،  آندرس اینیستا، کاپیتان بارسلونا مدعی شد به آینده‌اش زیاد فکر کرده اما هنوز تصمیمی نگرفته است.

 

یکی از بهترین بازیکنان تاریخ بارسلونا فاصله‌ای با جدایی از این تیم ندارد. اسطوره دیگری از نیوکمپ می‌رود. اینیستا که به زودی ۳۴ ساله می‌شود، طبق گزارش رسانه‌های کاتالونیایی، تصمیم دارد در پایان همین فصل با جدایی از بارسا راهی فوتبال چین شود.

 

اینیستا که این روزها در اردوی تیم ملی اسپانیاست، درباره آینده‌اش می‌گوید: اتفاقات زیادی در ذهنم می‌افتد. هنوز ۱۰۰ درصد تصمیمم را نگرفته‌ام. خیلی به تصمیمم فکر می‌کنم اما هنوز نهایی نشده است. با مسی و دیگر بازیکنان حرف زده‌ام اما این تصمیم، شخصی است و با مشورت خانواده‌ام آن را خواهم گرفت. خانواده مهم ترین چیز است. جدایی من از بارسلونا به خاطر یک مسئله به خصوص نیست و اگر امسال رخ ندهد، سال بعد یا سال بعد از آن رخ خواهد داد. این طبیعی است و بالاخره از راه خواهد رسید. باید یکی از مهم ترین تصمیمات زندگی ام را بگیرم و البته که تصمیم دشواری خواهد بود. اما از یک چیز اطمینان دارم؛ به تیمی نخواهم رفت که با بارسا رقابت کند یا مقابل بارسا قرار بگیرد. بارسا باشگاه همه زندگی من است و رو به رو شدن با آن، عادی نیست.

 

کاپیتان بارسلونا افزود: والورده از روز اول ایمانش به من را نشان داد و فهمیدم که ماندن من او را خوشحال خواهد کرد. او یکی از نخستین افرادی خواهد بود که از تصمیم من باخبر خواهد شد. اگر بمانم یعنی هنوز هم می‌توانم ۲۰۰ درصد توان را برای تیم بگذارم و اگر بروم یعنی دیگر این کار از من ساخته نیست. درخواست هواداران برای ماندنم؟ چنین چیزهایی را نمی‌توان توضیح داد. می‌دانم که آنها به من علاقه دارند چون با آنها بزرگ شده‌ام. همیشه مرا در زمین دیده‌اند و می‌دانند که همه چیزم را برای این پیراهن داده و خواهم داد.

 

اینیستا گفت: از این فصل لذت می‌برم. به بالا بردن سه گانه به عنوان کاپیتان فکر می‌کنم. بارها به آن فکر کرده‌ام و اتفاقی جادویی خواهد بود. وضعیت تیم عالی است. فاکتوری که یک تیم را با آن می‌سنجند، تعادلش است و بارسا آن را دارد. بدون توجه به سیستم، تیم از کاری که می‌کند و مربی می‌خواهد، احساس راحتی دارد. امیدوارم مقطع پایانی فصل هم به همین منوال ادامه پیدا کند. در لیگ عالی بوده‌ایم. در رختکن نشنیدم که کسی درباره سه گانه حرف بزند اما طبعا در ذهن همه هست. هر چه زمان می‌گذرد، بیشتر به این فکر می کنیم که سه گانه، می‌تواند رخ بدهد. اما همه می‌دانیم که در لیگ قهرمانان اروپا با یک بازی بد حذف می‌شوید و رویای سه گانه به پایان می‌رسد. پس اجازه دهید گام به گام پیش برویم و ببینیم چه خواهد شد.

 

اینیستا در مورد تیم ملی اسپانیا و احتمال خداحافظی اش گفت: جام جهانی روسیه طبیعتا آخرین بازی‌های من در اسپانیا خواهد بود. تقریبا شبیه به اتفاقی که در سطح باشگاهی می‌تواند برای من رخ دهد. نمی‌خواهم صرفا در تیم ملی باشم. به خاطر بازیکنی که بودم و به خاطر کارنامه‌ام. این فصل تمرکز تنها و تنها روی موفقیت‌های ورزشی است و نه هیچ چیز دیگر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3