ورزشکار 3
ورزشکار 3
سرمربی پاری سن ژرمن از عملکرد شاگردانش در دیدار برابر دیژون راضی است و تاکید کرد که برای قهرمانی نیاز به پیروزی در همه بازی ها است.

به گزارش ورزشکار۳، پاری سن ژرمن در هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ فرانسه با ۴ گل دیژون را در هم کوبید.

تیم پاریسی باوجود آن که در این بازی به پیروزی دست پیدا کرد اما باوجود یک بازی بیشتر نسبت به لیل و یک امتیاز کمتر در رده دهم جدول رده بندی قرار گرفت.

پوچتینو درباره شانس تیمش برای قهرمانی گفت: اگر می خواهیم جام قهرمانی را بالای سر ببریم باید در همه دیدارهای باقیمانده خود به پیروزی دست پیدا کنیم. دیگر نباید مرتکب لغزش شویم. در شرایط کنونی آمادگی بدنی و فکری بسیار مهم است و نیاز به ثبات در همه بازی ها داریم.

او ادامه داد: خوشحالم که در این بازی دیالو و دنیلو حضور داشتند. دنیلو امشب یک گل به ثمر رساند و این بسیار خوب است. ارتباط با ستاره های بزرگ به بازیکنان جوان کمک زیادی خواهد کرد. بازیکنان امشب نشان های مثبت بسیار خوبی از خود نشان دادند. آنها ثابت کردند که می توانند در هر شرایطی بدرخشند. هر بازیکنی برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی باید بجنگد.

پوچتینو در پایان درباره دیدار مارسی برابر لیون گفت: طبیعتا دوست داریم که مارسی پیروز این بازی باشد. فردا آمادگی ایکاردی و وراتی را خواهیم سنجید. خوشبختانه در دیدار برابر بوردو پارداس را در اختیار خواهیم داشت. ما باید در همه دیدارهای باقیمانده مقتدرانه و به مانند بازی امشب بازی کنیم.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3