ورزشکار 3
ورزشکار 3
کاپیتان تیم اینتر از دلیل دعون نشدنش به تیم ملی فوتبال ایتالیا می گوید.

دلیل دعوت نشدن ایکاردی به تیم ملی ایتالیابه گزارش “ورزشکار سه“، اینتر در ماراسی با نتیجه ۵-۰ سمپدوریا را شکست داد و ایکاردی ستاره میدان بود؛ او ۴ گل به ثمر رساند تا حالا یکی از بازیکنانی باشد که از مرز ۱۰۰ گل زده در سری آ عبور کرده است. وی پس از بازی در مصاحبه ای با اسکای اسپورت ایتالیا گفت: واقعا می خواستم به صد گل در سری آ برسم؛ مدت زیادی منتظر این اتفاق بودم؛ باید همین طور ادامه بدهم. این نتیجه حاصل عملکرد خوب کل تیم بود؛ سه امتیاز بسیار مهمی گرفتیم و این موضوع از گل های من اهمیت بیشتری دارد. در مقابل ناپولی هم عملکرد خوبی داشتیم و حالا با این برد می توانیم پس از تعطیلات بازی های ملی، خود را به شکل بهتری برای مقطع پایانی فصل آماده کنیم.

 

ایکاردی در ادامه گفت: در فوتبال برخی اوقات شما توضیحی برای بعضی از مسائل ندارید؛ ما کار را برای خودمان سخت کردیم و به آنچه در ابتدای فصل ساخته بودیم، آسیب زدیم و حالا باید دوباره به روند خوبمان برگردیم. در حال حاضر برای خودمان اهدافی تعیین کردیم و باید به آنها در پایان فصل برسیم.

 

کاپیتان اینتر در پایان افزود: دعوت نشدن به تیم ملی از سوی سمپائولی؟ با مربی صحبت کرده بودم و تقریبا می دانستم که دعوت نمی شوم. ۴ بازی را به دلیل مصدومیت از دست دادم و به همین دلیل، مربی افراد دیگری را انتخاب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3