ورزشکار 3
ورزشکار 3
پیش‌ داوری و قضاوت نمی‌کنیم
علی بکماز گفت: در تساوی بازی فولاد مبارکه و سپاهان شائبه‌هایی وجود داشت، پیش داوری و قضاوت نمی‌کنیم منتظر رای کمیته انضباطی هستیم.

به گزارش ورزشکار۳، سرمربی تیم هندبال زغال سنگ طبس در گفت و گو با ایسنا در خصوص شائبه‌های موجود در مورد تساوی دو تیم فرازبام و فولاد در جریان دور برگشت مرحله اول لیگ برتر هندبال مردان اظهار کرد:  ما قبل از بازی هم به فدراسیون اعلام کرده بودیم که ممکن است این شائبه‌ها پیش بیاید. فدراسیون هم پیگیر این موضوع بود.

علی بکماز گفت: حین بازی هم اتفاقاتی رخ داد که شائبه برانگیز بود. ما اعتراضمان را کتبا به فدراسیون دادیم و قرار است کمیته انضباطی تصمیم‌گیری کند. ما منتظر رای کمیته انضباطی هستیم. هیچ پیش داوری و قضاوتی هم نمی‌کنیم و منتظریم کمیته انضباطی رای را صادر کند.

وی در خصوص اینکه آیا جدول مسابقات مشکلاتی داشته که به این شائبه دامن بزند گفت: اول سال قانونی مطرح شد که تیم‌هایی که به مرحله بعد صعود می‌کنند امتیاز تیم‌های پایین جدول را با خود نخواهند برد. این سبب شد تا برخی بازی‌ها برای تیم‌هایی که صعودشان قطعی است بی فایده شود و تلاشی برای آن نکنند اما این موضوع ممکن است به ضرر تیم‌های دیگر شود.

سرمربی تیم هندبال زغال سنگ طبس گفت: این موضوع در شرایط خاصی روی داده است. ما و فرازبام تقریبا هم امتیاز بودیم ما ۱۱ امتیاز و آنها ۱۰ امتیازی بودند. اگر سپاهان این بازی را می‌برد ما صعود می‌کردیم. سرمربی سپاهان هم گفته که مساوی به نفع تیمش بوده است. در حقیقت برد فرازبام برای تیم سپاهان سودی نداشت. چون امتیاز بازی با تیم‌های پایین جدول برایش محسوب نمی‌شد.

وی گفت: اگر سپاهان بازی با فرازبام را می‌برد ما و سپاهان صعود می‌کردیم، اگر فرازبام می‌برد ما صعود نمی‌کردیم. در این بازی سپاهان فقط در صورت تساوی سود می‌کرد و برد و باخت هیچ تاثیری برای این تیم نداشت.

وی در خصوص تشکیل کمیته انضباطی گفت: جلسه کمیته انضباطی تشکیل شده و ما منتظر اعلام رای هستیم. همه تیم‌ها منتظر هستند رای اعلام شود تا حریف خود را بشناسند. تنها چیزی که برای ما مهم است این است که رای اعلام شود  و هر رای صادر شود ما قبول خواهیم کرد.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3