ورزشکار 3
ورزشکار 3
رونی اُسالیوان ستاره اسنوکر جهان که در رقابت های اسنوکر مسترز ۲۰۲۱ شرکت کرده بود با نتیجه سنگین ۶ بر ۳ شکست خورد و از دور این مسابقات کنار رفت.

به گزارش ورزشکار۳، رونی اُ سالیوان ستاره اسنوکر جهان که در مسابقات مسترز ۲۰۲۱ شرکت کرده است پس از پیروزی نزدیک در مرحله اول این رقابت ها مقابل اسنوکر باز چینی در مرحله دوم مقابل جان هیگینز اسنوکرباز حرفه‌ای اهل اسکاتلند قرار گرفت که در این رقابت قوی ظاهر نشد و با نتیجه سنگین ۶ بر ۳ بازی را به حریف واگذار کرد. با این شکست تمام مدعیان اصلی از این رقابت ها کنار رفتند.

جاد ترامپ نفر اول اسنوکر جهان و جک لیسوفسکی که به کووید ۱۹ مبتلا شده بودند از این رقابت ها حذف شدند. همچنین مارک ویلیامز و سلبی در مرحله اول مسابقات شکست خوردند و از گردونه رقابت‌ها کنار رفتند. نیل رابرتسون مرد شماره دو رنکینگ جهان دیگر اسنوکر بازی بود که با نتیجه نزدیک شش بر پنج از حریفش در دور اول شکست خورد و در عین ناباوری حذف شد.

تور جهانی اسنوکر برای این رویداد از دستورالعمل‌های گسترده بهداشتی پیروی می کند. همه بازیکنان دو روز قبل از اولین مسابقه خود آزمایش شده و پس از آزمون تا زمان دریافت نتیجه در قرنطینه قرار می گیرند.

مسابقات اسنوکر مسترز ۲۰۲۱ با حضور ۱۶ بازیکن برتر جهان کار خود را آغاز کرده است.

مجموع جوایز این رقابت ها ۷۲۵ هزار پوند خواهد بود که نفر اول این رقابت‌ها ۲۵۰ هزارپوند به جیب خواهد زد. به دلیل شیوع کرونا این رقابت‌ها در مارشال آرنا و پشت درهای بسته کار خود را آغاز کرده است.

درحالی که مدعیان اصلی این رقابت ها حذف شده بودند فرصت خوبی برای رونی وجود داشت تا بتواند به مقام قهرمانی برسد که اسنوکر باز حرفه ای اهل اسکاتلند مانع این امر شد. حذف مدعیان اصلی نشان می دهد اسنوکر واقعا غیر قابل پیش بینی است.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3