ورزشکار 3
ورزشکار 3
رییس هیات فوتبال کهکیلویه و بویر احمد گفت: شاید ۱۰ نفر از داوران در انتخابات ثبت نام کرده باشند و هیچ شائبه‌ای وجود ندارد؛ چراکه هر فردی تلاش خودش را می‌کند. مجمع باهوش‌تر از چیزی است که فکر می‌کنیم و انتخابشان را انجام می‌دهند.

به گزارش ورزشکار۳، خداداد افشاریان درباره حضورش در فدراسیون فوتبال اظهار داشت: رییس هیات فوتبال کهکیلویه و بویر احمد هستم و حالا برای ثبت نام در بخش کارشناسی به فدراسیون فوتبال آمدم. انشالله هر چه خدا خواست پیش بیاید و آن چیزی که برای فوتبال ایران شایسته است رقم بخورد.

وی در ادامه افزود: سه نفر از اعضای کارشناسی در مجموعه هیات رییسه جای دارند. این افراد که اهل فن هستند و می دانند که در فوتبال چه خبر است؛ نظر می‌دهند و برنامه‌های خود را می‌دهند تا کمک حال هیات رییسه باشند.

پیشکسوت داوری فوتبال کشورمان درباره حضور پرتعداد داوران در در انتخابات خاطرنشان کرد: شاید ۱۰ نفر از داوران ثبت نام کرده باشند. هیچ شائبه‌ای وجود ندارد. هر کس تلاش خودش را می‌کند. مجمع باهوش تر از چیزی است که فکر می کنیم و انتخابشان را انجام می‌دهند. کمیته داوران در فدراسیون بعدی رنگ و لعاب جدیدتری به خود خواهد گرفت. انشالله جامعه داوری در مجموعه بعدی ضرر نکند.

وی درباره حضور علی کریمی در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال گفت: علی کریمی وقتی که فوتبال بازی می‌کرد و دریبل می‌زد در ایران و خارج از کشور ما لذت می‌بردیم و نفس عمیق می کشیدیم. انشالله موفق باشد و حتما فکر کرده که چه کاری برای فوتبال انجام دهد تا برای فوتبالمان موفق عمل کند.

افشاریان درباره مشکلات مالی زیادی که فدراسیون فوتبال خواهد داشت اذعان داشت: جیب خالی مشکل ندارد. آبرو داشته باشید جیب پر می‌شود. انشالله بعد از انتخابات آبرو را جمع کنیم و پول هم گیر می‌آید.

وی درباره مشکلات داوری در لیگ بیستم گفت: داوران در این فصل تمرین کم داشتند و وارد مسابقات باشند و موافقم که اشتباه داشته‌اند. حس می‌کنم در این هفته‌ها خودشان را پیدا می‌کنند و ما و شما هم باید به این مجموعه کمک کنیم.

افشاریان در پایان درباره داور شهرآورد ۹۴ گفت: نمی دانم داور دربی چه کسی است و کمیته داوران باید تصمیم بگیرد.

 

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3