ورزشکار 3
ورزشکار 3
اسامی اعضای چهار تیم گروه A نوزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر تکواندو مشخص شد.

به گزارش ورزشکار۳، نوزدهمین دوره لیگ برتر تکواندو (جام خلیج فارس) یادواره سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در قالب دو گروه A و B طی روزهای ۱۸ و ۱۹ دی ماه و ۲۵ و ۲۶ دی ماه در خانه تکواندو برگزار می شود.

رقابت تیم‌های شهرداری ورامین، استقلال تهران، صنعت مس کرمان و فتح صدر البرز در گروه A فردا (پنجشنبه ۱۸ دی ماه) برگزار خواهد شد.

بر همین اساس اعضای تیم‌های حاضر در گروه A به شرح زیر است:

شهرداری ورامین
وزن اول (۵۴- کیلوگرم): حسین لطفی، علی توکلی و نیما نوری
وزن دوم (۵۸- کیلوگرم): محمدحسن پلنگ افکن و حمیدرضا صدری
وزن سوم (۶۳- کیلوگرم): ابوالفضل قشقایی و کامران مردانی پور
وزن چهارم (۶۸- کیلوگرم): سروش احمدی و امیرسینا بختیاری
وزن پنجم (۷۴- کیلوگرم): میرهاشم حسینی و محمدمهدی گواری
وزن ششم (۸۰- کیلوگرم): محمدحسین یزدانی و شهاب روزبهانی
وزن هفتم (۸۷- کیلوگرم): مهدی خدابخشی و سعید فتحی
وزن هشتم (۸۷+ کیلوگرم): سعید رجبی و حسین سیاه منصوری
پیام خانلرخانی(سرمربی)، هاشم زنگنه(مربی) حمیدرضا بیات(پزشک) و سیدحسن میر(سرپرست)

صنعت مس کرمان
وزن اول (۵۴- کیلوگرم): حماد همتی، علی انجم شعاع و رضا قربانی
وزن دوم (۵۸- کیلوگرم): محمدصالح حسین زاده،  نریمان مریدانی و امیررضا مددی
وزن سوم (۶۳- کیلوگرم): رضا محمدی زاده، مبین ملک قاسمی، محسن رضایی، محمدصادق دهقانی  و سیدعرفان معروف‌زاده
وزن چهارم (۶۸- کیلوگرم): محمدمصطفی دولت آبادی
وزن پنجم (۷۴- کیلوگرم): پارسا مومنی و مهدی یوسفی
وزن ششم (۸۰- کیلوگرم): متین قائم‌پناه و سیدامید حسینی
وزن هفتم (۸۷- کیلوگرم): سهیل محمدیان و محمدرضا خانی
وزن هشتم (۸۷+ کیلوگرم): سجاد مردانی
مجید عبدالرشیدی(سرمربی)، اکبر صانعی و محمدرضا بابادی(مربیان)، حامد گنج‌علی‌خانی(مدیرفنی) و سلمان خواجه حسنی(سرپرست)

استقلال
وزن اول (۵۴- کیلوگرم): علی تلشکی و امیررضا متولد شهرستانی
وزن دوم (۵۸- کیلوگرم): علیرضا عباسی، مهدی خاوری و علی چهرقانی
وزن سوم (۶۳- کیلوگرم): رضا نجات، فرشید جمشیدی و حسین کاظمی
وزن چهارم (۶۸- کیلوگرم): حسین گلخنی و امیرحسین بهرآبادی
وزن پنجم (۷۴- کیلوگرم): علی عزیزی
وزن ششم (۸۰- کیلوگرم): مهدی عابدینی و سیدحسین احسانی
وزن هفتم (۸۷- کیلوگرم): علی قلی پور و نیما مهرعلی
وزن هشتم (۸۷+ کیلوگرم): محسن جباری و رامتین حسنی
رحیم صالحی(سرمربی)، رحمان صالحی، داوود حبیب زاده، مسعود حجی زواره، فرزاد عبداللهی، هادی مستعان(مربیان) و علی نامداری(سرپرست)

فتح صدر البرز 
وزن اول (۵۴- کیلوگرم): باربد جباری  و امیر حسن قره لو
وزن دوم (۵۸- کیلوگرم): محمد کاظمی و حسین طالب پور
وزن سوم (۶۳- کیلوگرم): حمیدرضا هادیان
وزن چهارم (۶۸- کیلوگرم): سالار وحیدی و امیر صادقیان
وزن پنجم (۷۴- کیلوگرم): امیررضا نیک سیرت و مسعود خوش نیت
وزن ششم (۸۰- کیلوگرم): مهدی جلالی و امیررضا قهرمانی
وزن هفتم (۸۷- کیلوگرم): آرش تفرشی و علی نجفی
وزن هشتم (۸۷+ کیلوگرم): سیاوش فخرایی
محمدتقی خضرایی و حبیب فتاحی(مربیان)، کاظم نیک سرشت(مربی بدنساز)، علی محمد بسحاق(مدیرفنی)، محمدسعید مطوری نژاد(پزشک) و محمدحسین کارگر(سرپرست)

در گروه B  لوازم خانگی کن، دانشگاه آزاد اسلامی، پارسیان البرز، پالایش نفت آبادان و فرمانیه حاضر هستند که مسابقات‌شان طی روزهای ۲۵ و ۲۶ دی ماه انجام می‌شود.

در روز یکم اسفندماه نیز مسابقات مرحله فینال پیگیری خواهد شد.

منبع: فارس

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3