ورزشکار 3
ورزشکار 3
مربی تیم ملی قایقرانی زنان:
مربی تیم ملی قایقرانی آب‌های آرام زنان ایران گفت: ملی‌پوشان را تا زمان حضور در مسابقات گزینشی المپیک در تایلند به سطحی از آمادگی می‌رسانیم تا بتوانند نتایج خوبی کسب کنند.

به گزارش ورزشکار۳، «مهسا مجللی»  اظهار داشت: در اواخر اردوی دوم هستیم که اکنون در شهر انزلی در حال برگزاری است و با توجه به اینکه قایقرانی در فضای باز انجام می‌شود، یک امتیاز مثبت است و تا حدودی زیادی همه تلاش می‌کنیم تا به بهترین شکل دستورالعمل‌های بهداشتی رعایت شود. در همان بدو ورود به اردو تست‌های کرونا از همه بازیکنان گرفته شد و پس از منفی بودن تست‌ها مجوز ورود به اردو را دریافت کردند.

مربی تیم ملی قایقرانی زنان عنوان کرد: سعی کردیم در مدت زمانی که اردویی برگزار نمی‌شد و قایقرانان خود تمرین می‌کردند، آنان را از دور رصد کنیم و کم و بیش تمرینات آنان را کنترل می‌کردیم.

وی ادامه داد: قاعدتا سطح تمرینات و کیفیت اردوهای ملی‌پوشان و تاثیر آن متفاوت از زمانی است که خارج از اردو تمرین می‌کردند، اما خدا را شکر یک سری از ورزشکاران توانسته بودند به سطحی از آمادگی برسند و الان هم در این اردوها خوب پیش می‌رویم.

مجللی در خصوص تمرین انفرادی و خارج از اردوی «سمن سلطانی» گفت: وی مدارک پزشکی را ارایه کرد که سیستم ایمنی بدن او پایین است و ترجیح دادیم تا در تهران تمرینات را ادامه دهد و از شهر خارج نشود تا مشکل حادی برای وی پیش نیاید.

وی اضافه کرد: زمانی که ورزشکار به صورت جداگانه تمرین می‌کند و هر چند زیر نظر تیم ملی باشد اما به هر شرایط چون مربی بالا سر ورزشکار نیست، آن ملی‌پوش خیلی به لحاظ کیفی نمی‌تواند آن کیفیت تیم ملی را در کنار رقبا تجربه کند. در هر صورت سلطانی تلاش خود را می‌کند و امیدوارم در تست‌هایی که قرار است برگزار شود، به خوبی تمرینات را انجام داده باشد و همچنان در کنار تیم ملی باشد.

مربی آب‌های آرام یادآور شد: اولین مسابقه‌ای که قرار است شرکت کنیم مسابقات کسب سهمیه المپیک است که اواخر سال قرار است در تایلند برگزار شود و تا الان تغییراتی در تاریخ و محل برگزاری ایجاد نشده و قرار بود این مسابقات را در اواخر اسفند داشته باشیم. همه تلاشمان بر این است تا بهترین نتیجه را در این مسابقات کسب کنیم. دختران خوب تلاش می‌کنند و به نسبت آمادگی خوبی کسب کردند و تا آن زمان ملی‌پوشان را به سحطی می‌رسانیم تا بتوانند نتایج خوبی را در این مسابقات کسب کنند.

 

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3