ورزشکار 3
ورزشکار 3
شاگردان اسپالتی موفق شدند با کسب پیروزی پرگل مهمی، نسبت به ادامه فصل امیدوار شوند.

سمپدوریا 0 - 5 اینتر | ایکاردی امید اینتر را زنده کردبه گزارش “ورزشکار سه“، اینتر با خانه سمپدوریایی که معمولا در جنوا راحت نمی بازد، حریف را نابود کرد تا حالا امیدوارتر از همیشه به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا فکر کند.

 

اینتر در حالی در جنوا به مصاف سمپدوریا رفت که نیاز داشت با امتیاز از زمین خارج شود. اتفاقی که به بهترین نحو ممکن رخ داد و میزبانی که کمتر در زمین خود می بازد، برابر نراتزوری تسلیم شد.

 

سمپدوریا 0 - 5 اینتر | ایکاردی امید اینتر را زنده کرد

گل های بازی سمپدوریا و اینتر

 

ایوان پریشیچ ’۲۶ برای اینتر: سانتر ژائو کانسلو به درون محوطه جریمه سمپدوریا را ایوان پریشیچ با ضربه سر، از بالای ویویانو عبور داد تا اینتر به گل اول برسد.

مائورو ایکاردی ’۳۰ برای اینتر: پس از به هم خوردن تعادل رافینیا در محوطه جریمه، داور مسابقه، نقطه پنالتی را نشان داد. مائورو ایکاردی ضربه پنالتی را خلاف جهت دروازه بان به گل تبدیل کرد.

مائورو ایکاردی ’۳۱ برای اینتر: فرار پریشیچ از سمت چپ و پاس زمینی وی را در میان اشتباهات سریالی مدافعان سمپدوریا، ایکاردی گرفت. وی با حرکتی هوشمندانه و ضربه پشت پا، برای سومین بار دروازه سمپدوریا را باز کرد.

مائورو ایکاردی ’۴۴ برای اینتر: این بار نفوذ کاندروا از سمت راست و پاس وی به داخل محوطه به رافینیا رسید. این بازیکن هم با ضربه پشت پا، شانسش را امتحان کرد اما ویویانو تسلیم نشد. با این حال ایکاردی در ریباند، توپ را به تور دروازه رساند.

مائورو ایکاردی ’۵۲ برای اینتر: دفع ناقص سیلوستره روی سانتر ارسالی بازیکنان اینتر باعث شد ایکاردی صاحب توپ شود. ستاره آرژانتینی بدون درنگ و روی هوا، ضربه چکشی اش را به سمت دروازه سمپدوریا شلیک کرد که توپ به گوشه دروازه رسید.

 

نتیجه بازی سمپدوریا و اینتر میلان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3