ورزشکار 3
ورزشکار 3
حضور در توچال یک روز پیش از جمعه سیاه
ملی پوش دوچرخه سواری تصمیم گرفته بجای بدنسازی در باشگاه های شلوغ به کوه برود و یک روز قبل از حادثه برای کوهنوردان هم در کوه بوده است.

به گزارش ورزشکار۳، محمد گنج خانلو که کوهنوردی را در برنامه ورزشی خود قرار داده است، درباره ی اینکه روز جمعه که تعدادی از کوهنوردان دچار حادثه شدند، به کوهنوردی رفته بود یا خیر، بیان کرد: ما الان در فصل بدنسازی هستیم. برخی باشگاه های بدنسازی به صورت پنهانی باز هستند اما به قدری شلوغ است که من ریسک نمی کنم و به آن باشگاها نمی روم و بجای آن کوهنوردی می کنم. برای اینکه بعدا از لحاظ بدنی به مشکل برنخورم، دو جلسه در هفته به کوه می روم.

او ادامه داد: من و تعدادی از ملی پوشان به کوهنوردی می رویم. در هفته گذشته نیز، روز پنج شنبه تا ایستگاه پنج توچال رفتیم. ارتفاع برف هم بسیار زیاد بود و واقعا چنین چیزی ندیده بودم. اتفاقا نزدیک ایستگاه کولاک شد. نگران بودم یکی، دو نفر دیگر از دوچرخه سوار ها که عقب تر از ما هستند چگونه می خواهند مسیر را ادامه بدهند که در همان ایستگاه دو تصمیم گرفته بودند ادامه ندهند و برگردند. چون همان هوا هم خطرناک بود.

گنج خانلو در پاسخ به این پرسش که با تجهیزات کامل به کوهنوردی می روند یا خیر، گفت: بله ما با تجهیزات کامل می رویم و همراهمان نیز یک کوه نورد حرفه ای است که سابقه صعود زمستانه به دماوند را نیز داشته است.
ملی پوش دوچرخه سواری در پاسخ به این پرسش که چرا از سمت هیات استان تهران و شهر خود (شهر قدس) پیگیری نکرده تا بتواند به تنهایی در یک باشگاه کار بدنسازی انجام دهد، تصریح کرد: چون قبلا برای مشکلات دیگر که پیگیر شدم، متوجه شدم برایشان مهم نیست بنابراین تصمیم گرفتم دیگر هم مسئله ای پیگری را نکنم.

گزینه اعزام به بازی های المپیک توکیو با اشاره به تمایل خود به برگزاری اردوی تیم ملی گفت: واقعا دلم می خواهد اردوها برگزار شود. چند مرتبه هم با آقای پراش مربی تیم ملی صحبت کردم و درخواست کردم زودتر اردوها را آغاز کنند که پاسخ داد در حال پیگیری هستند.
گنج خانلو در مورد اینکه با پایان یافتن دوره ریاست، فدراسیون دچار بلاتکلیفی خواهد شد، تاکید کرد: فکر نمی کنم این مسئله به ورزشکاران ربطی داشته باشد. به هر حال ما قهرمانی آسیا را در پیش داریم و ورزشکاران و مربی هم مشخص هستند و باید کار خودمان را انجام دهیم.

 

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3