ورزشکار 3
ورزشکار 3
  • کد خبر: 3335
  • گروه : تاپ
  • تاریخ انتشار: 19th فوریه 2018
رئال مادرید موفق شد با برتری مقابل رئال بتیس در هفته بیست و چهارم لالیگا یک پیروزی ارزشمند خارج از خانه به دست آورد.

رئال مادرید 5 - 3 رئال بتیس | خلاصه بازی رئال مادرید و بتیسبه گزارش “ورزشکار سه“، رئال مادرید موفق شد در حالی که در نیمه اول با نتیجه ۲-۱ عقب افتاده بود، در نیمه دوم طوفانی کار کند و یک پیروزی ارزشمند خارج از خانه به دست آورد.

 

نیمه اول پایاپای آغاز شد. غیبت کروس و مودریچ در میانه میدان رئال مادرید به وضوح حس می شد و خلاقیت در خط میانی این تیم بسیار کم بود. کواچیچ و کاسمیرو کمی کُند به نظر می رسیدند. بازی با گل برتری آسنسیو در دقیقه ۱۱ برای رئال مادرید خوب آغاز شد. وازکز توپ را در محوطه جریمه به رونالدو سپرد. رونالدو ضربه پای راست محکمی به سمت دروازه زد، دروازه بان توپ را مهار کرد اما در ریباند آسنسیو با ضربه سر دروازه را باز کرد.

در دقیقه ۱۴، روی سانتر وازکز، راموس موقعیت خوبی به دست آورد اما ضربه سر او از کنار دروازه به بیرون رفت. در دقیقه ۲۱، کرنر خواکین روی دروازه رئال مادرید با ضربه سر ماندی خطرناک بود اما این توپ از کنار دروازه به بیرون رفت. بتیس کم کم خطرناک ظاهر می شد و در چند مقطع می توانست گلزنی کند. در دقیقه ۲۵ شوت از راه دور لورن به طور خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت. در دقیقه ۲۷، ضربه آزاد زیبای خواکین از فاصله حدود ۳۰ متری با واکنش خوب ناواس به گل تبدیل نشد. در دقیقه ۳۰، مارسلو در حالی که از ناحیه همسترینگ پای چپ احساس ناراحتی می کرد از بازی بیرون رفت و تئو هرناندز جای او را گرفت. رئال بتیس در دقیقه ۳۳ موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند. خواکین با یک حرکت زیبا، توپ فوق العاده ای را روی دروازه رئال مادرید فرستاد و عیسی ماندی موفق شد بالاتر از کاسمیرو، دروازه با ضربه سر باز کند.

طولی نکشید که بتیس به گل دوم هم رسید. در دقیقه ۳۷، جونیور با پاس زیبای خواکین در موقعیت تک به تک قرار گرفت. ناواس ضربه او را برگشت داد و در بازگشت، ناچو به اشتباه با پا دروازه خودی را باز کرد تا بازی در نیمه اول با برتری میزبان به پایان برسد.

رئال مادرید 5 - 3 رئال بتیس | خلاصه بازی رئال مادرید و بتیس

خلاصه بازی رئال مادرید و رئال بتیس

در آغاز نیمه دوم، در دقیقه ۵۰ رئال مادرید موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند. وازکز کرنر این تیم را از سمت راست روی دروازه ارسال کرد و سرخیو راموس با یک ضربه سر زیبا دروازه را باز کرد. در دقیقه ۵۵، گرت بیل در یک موقعیت تقریبا تک به تک موفق نشد دروازه را باز کند و شوت پای راست او توسط دروازه بان برگشت داده شد. در دقیقه ۵۹ رئال مادرید گل سوم را هم به ثمر برساند. کارواخال با یک حرکت عالی و جا گذاشتن چند مدافع حریف، از سمت راست به طور زمینی توپ را روی دروازه ارسال کرد و آسنسیو با حضور به موقع با یک ضربه پای چپ دروازه را باز کرد. شروع طوفانی مهمان در نیمه دوم ادامه داشت و در دقیقه ۶۵ رونالدو موفق شد گل چهارم تیمش را به ثمر برساند. رونالدو در محوطه جریمه صاحب توپ شد و با یک حرکت عرضی کوتاه، با ضربه پای راست دروازه را باز کرد. آدان می توانست در مهار این توپ بهتر عمل کند.

یک دقیقه بعد ضربه سر خطرناک لورن با اختلاف کمی از کنار دروازه رئال مادرید به بیرون رفت. بازی در این دقایق بسیار جذاب بود. شوت پای راست فابین رویز نیز با واکنش خوب کیلور ناواس مهار شد. بازی کم کم آرام شد و رئال مادرید با کنترل وضعیت بازی، سعی در حفظ نتیجه داشت. در دقیقه ۷۳ ایسکو به جای گرت بیل به میدان رفت. در دقیقه ۸۵ رئال بتیس موفق شد گل سوم را هم به ثمر برساند تا بازی به اوج حساسیت برسد. جونیور از سمت چپ باز هم حرکت کرد و توپ را به طور زمینی به دهانه دروازه حریف فرستاد. سرخیو لئون که به عنوان یار تعویضی وارد زمین شده بود، با یک ضربه پای راست دروازه تقریبا خالی را باز کرد. این پایان کار نبود و بنزمایی که تازه به زمین بازی آمده بود، گل پنجم رئال مادرید را به ثمر رساند. وازکز در یک ضد حمله سریع، توپ را به بنزما سپرد و مهاجم فرانسوی با حرکت به سمت دروازه، با یک ضربه پای راست دروازه بان را مغلوب کرد.

فیلم خلاصه بازی رئال مادرید و بتیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3