ورزشکار 3
ورزشکار 3
برانکو ایوانکوویچ روی نیمکت بازیکنانی را در اختیار دارد که دیگر مربیان، حسرت داشتنش را می خورند.

بررسی بازیکنان ذخیره پرسپولیسبه گزارش “ورزشکار سه“، کاربران شبکه های اجتماعی پس از بازی پرسپولیس و نسف قارشی، به شوخی با نیمکت ذخیره پرسپولیس پرداختند و آن را تیمی کامل عنوان کردند؛ ادعایی که نتیجه بررسی آن جالب است.

 

بوژیدار رادوشویچ دروازبان دوم پرسپولیس به شمار می رود که در اندک فرصت ها نشان داده توانایی بازی در سطح اول فوتبال ایران را دارد. اگر از مدافعان میانی که اکثرا بازیکنان جوان هستند، به خط هافبکی می رسیم که از بهترین های لیگ برتر است. نوراللهی و کامیابی نیاریال هافبک های دفاعی هستند، بشار رسن و احسان علوان زاده نیز هافبک های راست و چپ. به این بازیکنان نام محسن مسلمان را هم اضافه کنید که در مشهد به سر می برد.

 

در خط حمله نیز باوجود نبود بازیکنان باتجربه، ستاره های جوانی حضور دارند. آدام همتی که سابقه بازی در کانادا را دارد، حمیدرضا طاهرخانی که جوان اول تیم های پایه است و محمد امین اسدی که در تمرینات بازیکن خوبی نشان داده.

 

برانکو روی نیمکت بازیکنانی را در اختیار دارد که دیگر مربیان، حسرت داشتنش را می خورند. البته خودِ این ستاره ها نیز، سطح بالای فعلی شان را مدیون پروفسور فوتبال ایران هستند.

 

نیمکت نشینان پرسپولیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3