ورزشکار 3
ورزشکار 3
برخی از بازیکنان پرسپولیس در اقدامی عجیب و سوال برانگیز در تمرین امروز حاضر نشده و تمرین نکردند.

به گزارش ورزشکار۳، درحالی که قرار بود اولین تمرین پرسپولیس بعد از بازگشت این تیم از قطر و چند روز استراحت برای دیدار سوپرجام ایران و آغاز لیگ ساعت ۱۱ امروز برگزار شود اما در اقدامی عجیب برخی بازیکنان پرسپولیس در تمرین امروز حاضر نشدند.

علت این مساله مشکلات و مسائل مالی عنوان شده است. این در حالی است که طبق ادعای مدیران باشگاه پرسپولیس، بازیکنان این تیم بین ۸۰ تا ۹۵ درصد از قراردادهای فصل قبل و ۱۰۰ درصد پاداش های خود را دریافت کرده‌اند. حتی بعد از صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا و بازگشت این تیم به ایران، بازیکنان پرسپولیس در همان فرودگاه و به صورت نقدی نفری ۱۰۰ میلیون تومان پاداش گرفتند.

حالا سوال اینجاست با این شرایط چرا برخی بازیکنان پرسپولیس در تمرین امروز حاضر نشدند؟ گفته می‌شود که بازیکنان پرسپولیس به خاطر عدم دریافت آپشن‌های قرارداد خود این کار را انجام دادند.

واقعیت این است که هرچند مدیران باشگاه پرسپولیس در برخی موارد ضعیف باشند و عملکرد سوال برانگیزی داشته باشند اما حداقل در بخش پرداخت به بازیکنان تمام تعهدات خودشان را انجام داده اند. حالا چرا برخی بازیکنان پرسپولیس در این شرایط بحرانی حاضر به شرکت در تمرینات نیستند.

واقعا جای سوال است بازیکنی که به این اندازه دریافتی داشته چرا چنین رفتاری از خود نشان می دهد؟ آنهم در شرایطی که باشگاه پرسپولیس سر ماجرای برانکو و پرداخت بدهی او به شدت تحت فشار است و برخی بازیکنان مثل خلیل زاده و رسن هم ساز رفتن کوک کرده اند.

شاید اگر مدیریت باشگاه پرسپولیس کمی مقتدرتر بود و بازیکنان از مدیریت باشگاه حساب می‌بردند این شرایط پیش نمی‌آمد و این عدم حضور در تمرینات صورت نمی‌گرفت.

 

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3