ورزشکار 3
ورزشکار 3
با ادامه دار شدن شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان به احتمال زیاد مسابقات بسکتبال انتخابی کاپ آسیا به صورت متمرکز ادامه پیدا می کند و ایران نیز به دنبال گرفتن میزبانی است.

به گزارش ورزشکار۳، پنجره دوم و سوم رقابت های انتخابی بسکتبال کاپ آسیا در سال ۲۰۲۱ به زودی برگزار می شود و با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا در سراسر جهان قرار است به صورت متمرکز برگزار شود. برهمین اساس فیبا آسیا برای گروه های مختلف یک کشور را به عنوان میزبان انتخاب خواهد کرد که فدراسیون ایران به طور رسمی تقاضای گرفتن میزبانی خود را به فیبا اعلام کرده است.

البته فیبا آسیا هنوز اعلام نکرده که رقابت های پنجره دوم و سوم طبق زمان از پیش تعیین شده برگزار خواهد شد یا نه با این وجود ایران برای گرفتن میزبانی اعلام آمادگی کرده است.

طبق برنامه از پیش تعیین شده قرار است پنجره دوم مسابقات از دوشنبه سوم آذرماه تا سه شنبه یازدهم همین ماه برگزار شود که تیم ملی کشورمان هفتم و دهم آذر میزبان عربستان و سوریه است.

پنجره سوم نیز از دوشنبه ۲۷ بهمن تا سه شنبه ۵ اسفند برگزار می شود که ملی پوشان کشورمان ۳۰ بهمن در قطر باید به مصاف این کشور بروند و ۳ اسفند در عربستان با این حریف پیکار دارند.

حالا طبق تصمیم جدید فیبا آسیا قرار است مسابقات متمرکز برگزار شود اما زمان جدید اعلام نشده است.

این احتمال وجود دارد که پنجره دوم در زمان پنجره سوم برگزار شود و پنجره سوم نیز به سال آینده موکول شود تا شرایط کشورها مناسب تر شود.

هنوز فیبا آسیا به طور رسمی درباره شرایط جدید این مسابقات را اعلام نکرده است.

تیم ملی ایران در مرحله انتخابی کاپ آسیا با عربستان، قطر و سوریه رقابت می کند که در پنجره نخست برابر قطر و سوریه به برتری رسیده است.

 

منبع: ایرنا

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3