ورزشکار 3
ورزشکار 3
لیگ قهرمانان آسیا؛
ورزشگاه اجوکیشن سیتی با امکاناتی فوق‌العاده به استقبال بازی پرسپولیس و التعاون می‌رود.

به گزارش ورزشکار۳، رختکن تیم فوتبال پرسپولیس ایران برای دیدار فردا شب(سه شنبه) مقابل التعاون عربستان که پس از ضد عفونی شدن، قفل شده است تا مورد استفاده قرار بگیرد.

برای حفظ پروتکل‌های بهداشتی در هر بازی، استادیوم‌ها مجهز به چهار رختکن شده‌اند که در هر بازی دو رختکن مورد استفاده قرار می‌گیرد و ۲ رختکن دیگر برای دیدار بعدی ضد عفونی شده و آماده می‌شود.

پرسپولیس در دیدار با التعاون، از رختکن تیم D استفاده خواهد کرد. در جام جهانی ۲۰۲۲ استادیوم‌ها فقط ۲ رختکن خواهند داشت و ۲ رختکن اضافی فعلی، به صورت موقت و مانند دو رختکن دیگر تجهیز شده است.

تونل منتهی به زمین چمن ورزشگاه اجوکیشن سیتی، محل برگزاری دیدار دو تیم التعاون عربستان و پرسپولیس ایران که فردا از ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران آغاز خواهد شد. بازیکنان باید روی مکان‌ها علامت گذاری شده و با فاصله ۱.۵ متری از هم بایستند.

پنل‌های خنک کننده ورزشگاه اجوکیشن سیتی، میزبان جام جهانی ۲۰۲۲ که دور تا دور زمین قرار دارد و همچنین سیستم خنک کننده تماشاگران که برای تک تک صندلی‌ها تعبیه شده است. ورزشگاه اجوکیشن سیتی، فردا میزبان دیدار التعاون عربستان و پرسپولیس ایران در لیگ قهرمانان آسیاست که این دیدار از ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران آغاز خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3