ورزشکار 3
ورزشکار 3
در جلسه‌ای مشترک با حضور رئیس و نواب رئیس فدراسیون هندبال و رئیس آکادمی ملی المپیک در رابطه با مسائل استعدادهای برتر هندبال بحث‌و‌تبادل نظر شد.

به گزارش ورزشکار۳، به نقل از روابط عمومی فدراسیون هندبال، امروز جلسه‌ای با حضور علیرضا پاکدل، امیر حسن‌پور، الهام سلوکی و اکبر خوشنویس و غفاری و همچنین قره‌خانلو برگزار شد که در ابتدا رئیس فدراسیون هندبال با اشاره به مبحث استعدادیابی و پشتوانه‌سازی برای هندبال اظهار داشت: خوشبختانه با نگاه پشتوانه‌سازی در طی یکسال و نیم اخیر و با انتخاب خوشنویس به سمت ریاست کمیته استعداد یابی و اینکه وی خودش از بازیکنان تیم ملی بوده، توانستیم به نتایج خوبی برسیم.

در ادامه قره‌خانلو، رئیس آکادمی با تشکر و قدردانی از ارتباط خوب و مدیریت حرفه‌ای استعدادهای برتر توسط فدراسیون هندبال گفت: ما اینجا برای هرگونه همکاری لازم و پشتیباتی از این استعدادها آماده‌ایم.

همچنین در بخش دیگری از این نشست در رابطه با مباحث مهمی چون روانشناسی ورزشی هندبال و تغذیه صحبت‌هایی مطرح و در ادامه در خصوص برگزاری کلاس‌های آموزشی و علمی و استفاده از امکانات آکادمی ملی المپیک بحث‌و‌تبادل نظر شد.

در پایان علیرضا پاکدل با اهدای لوح از زحمات مجموعه آکادمی ملی المپیک و قره‌خانلو تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3