ورزشکار 3
ورزشکار 3
مدیر امور بین الملل باشگاه پرسپولیس، گفت: تا این لحظه طلب برانکو پرداخت نشده چرا که اگر این اتفاق افتاده باشد من از این موضوع اطلاع پیدا می‌کردم.

به گزارش ورزشکار۳، «امیرعلی حسینی» روز دوشنبه درباره پرونده برانکو، بیان داشت: در خصوص پرونده «برانکو» باید از مدیریت و مسوول مالی باشگاه سوال بپرسید. اگر پرداختی انجام شده باشد، من رسیدهای آن را به کمیته انظباطی و وکیل او ارسال می‌کنم اما تا بحال من رسیدی دریافت نکردم و مدیریت نیز قول داده تا طلب برنکو پرداخت شود.

وی تصریح کرد: راه های مختلفی برای برقراری ارتباط با برانکو وجود دارد و یکی از این راه‌ها کمیته بین‌الملل است که از طریق مترجمان او باشد اما از طرف من هنوز هیچ مکاتبه‌ای صورت نگرفته است.

حسینی ادامه داد: پولی بدست برانکو نرسیده چرا که اگر این اتفاق افتاده بود، رسید آن را به من تحویل می‌دادند اما حتما پرداختی خواهیم داشت.

وی در مورد مذاکره باشگاه با تیم کورتریک بلژیک در مورد وضعیت «محمد نادری»، گفت: تا آنجایی که کمیته حقوقی باشگاه قانع شده باشد، بله مکاتباتی از سوی دو طرف انجام شده است و برای کمیته حقوقی که تصمیم بگیرد نادری بازی کند یا نه. پاسخ‌ها امیدوارکننده بوده اما باید نظر فیفا را نیز در مورد قرارداد بازیکنان در نظر بگیریم.

مدیر امور بین الملل باشگاه پرسپولیس، بیان داشت: درباره کالدرون و دو دستیار او در دادگاه عالی ورزش درخواست استیناف کردیم و این نامه به ثبت رسیده و پرداختی‌ها را هم ارسال کردیم. هزینه‌های دادرسی نیز مشخص شده است و در حال حاضر پرونده در این مرحله است. تا این لحظه هم مذاکراتی هم با کالدرون نداشتیم. پرونده‌های بودیمیر نیز به دادگاه عالی ورزش رفته و داور آن نیز مشخص شده است.

وی در پاسخ به این پرسش که اگر محرومیت نقل و انتقالاتی اعمال شود آیا با پرداخت مطالبات این محرومیت از بین می‌رود یا خیر، گفت: امیدوارم کار به آنجا نکشد اما اگر این اتفاق هم بیفتد، طبق رای کمیته انضباطی فیفا تا روز پرداخت مهلت داریم تا از این اتفاق جلوگیری کنیم.

حسینی تصریح کرد: برای پرداخت پول برانکو تا ۲۲ شهریورماه مهلت داریم و اگر تا آن روز پولی پرداخت نکنیم پنجره نقل و انتقالات بسته می شود.

وی در خصوص زمان نقل و انتقالات AFC اظهار داشت: ما یک وقت کمی برای ثبت خریدهای جدید داریم اما نباید این کار را در دقیقه نود انجام دهیم. زمان آن تا هفت روز قبل از اولین مسابقه است.

مدیر امور بین الملل باشگاه پرسپولیس در مورد محدودیت اعزام نیرو انسانی به مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، گفت:‌ ما می‌توانیم ۲۰ آیدی کارت AFC دریافت کنیم بنابراین نمی‌شود برای همه افراد باشگاه این کار را انجام دهیم.

 

منبع: ایرنا

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3