ورزشکار 3
ورزشکار 3
آرسنال در یک بازی زیبا موفق شد سه امتیاز ارزشمند خارج از خانه مقابل کریستال پالاس کسب کند.

نتیجه بازی آرسنال و کریستال پالاسبه گزارش “ورزشکار سه“، از چارچوب رقابت های لیگ برتر انگلیس، از ساعت ۲۳:۳۰ کریستال پالاس میزبان آرسنال بود؛ بازی با مالکیت آرسنال آغاز شد و این تیم چند حمله توسط سانچز و لاکازت ترتیب داد. دیوید پرووان گزارشگر اسکای معتقد بود خط دفاع سه نفره آرسنال ممکن است فضای خوبی برای تاونسند در کناره ها ایجاد کند. تا دقیقه ۱۰، آرسنال ۷۷ درصد از زمان بازی را در اختیار داشت. در این دقیقه شوت ژاکا از ۲۵ متری با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۱۶ کابایه در یک موقعیت شوتزنی خوب، ضربه ضعیف و کم جانی به توپ زد. در سوی مقابل یک موقعیت خوب توسط سانچز و ویلشر روی دروازه میزبان ترتیب داده شد اما سودی در پی نداشت. در دقیقه ۲۰ در یک همکاری خوب از سانچز و اوزیل، توپ پشت محوطه جریمه به ژاکا رسید اما ضربه او دفع شد. حملات آرسنال بالاخره در دقیقه ۲۵ جواب داد. سانتر لاکازت توسط اسپرونی به سمت مقابل برگشت داده شد و موستافی در ریباند با یک شوت سر ضرب دروازه را از زاویه تقریبا بسته، باز کرد. در دقیقه ۳۱، اسپرونی با وجود آنکه می توانست در صحنه گل بهتر عمل کند، اما دو موقعیت خوب از اوزیل و سانچز گرفت. ضربه سانچز از روی ضربه آزاد بود.

حملات آرسنال ادامه داشت و بازیکنان این تیم در چند مقطع صاحب موقعیت های خوبی شدند. در نهایت بازی با نتیجه ۱-۰ در نیمه اول به پایان رسید.

 

با وجود آغاز خوب آرسنال در نیمه دوم و مالکیت توپ، کریستال پالاس برخلاف جریان بازی موفق شد در دقیقه ۵۰ گل تساوی را به ثمر برساند. اولین شوت روی چارچوب برای پالاس و اولین گل! سانتر زمینی زاها از سمت چپ دقیقا در محوطه جریمه به تاونسند رسید و او با یک شوت پای راست دروازه آرسنال را باز کرد.

پس گل، آرسنال در حالی که کمی شوکه شده بود، آشفته به نظر می رسید. در دقیقه ۵۲ دو خطر جدی برای پالاس از دست رفت. در حالی که به نظر می رسید پالاس تازه جان گرفته، هاجسون، مک آرتور را به جای کابایه به میدان فرستاد. زاها در دو بازی اخیرش مقابل آرسنال سه پاس گل داده است.

الکسیس سانچز اجازه نداد کار برای شاگردان ونگر گره بخورد و در دقیقه ۶۲ گل برتری این تیم را به ثمر رساند. تنها ۴ دقیقه زمان لازم بود تا مهاجم آماده آرسنال دومین گلش را نیز به ثمر برساند و حساب کار را ۳-۱ کند.

در ادامه آرسنال با کنترل میانه میدان، بازی را در اختیار خود در آورد و به پالاس اجازه حمله و ایجاد خطر برای جبران گل خورده نمی داد. در دقیقه ۸۲ ضربه بیرین می توانست خطرناک شود اما دروازه بان و مدافع پالاس توپ را مهار کردند. در دقیقه ۸۹ تامکینز موفق شد یکی از گل ها را جبران کند. شرایط در چند دقیقه وقت های اضافه بسیار حساس دنبال می شد اما در نهایت آرسنال موفق شد برتری خود را حفظ کند و سه امتیاز ارزشمند خارج از خانه کسب کند.

 

گل های بازی آرسنال و کریستال پالاس

کریستال پالاس ۰-۱ آرسنال، دقیقه ۲۵، موستافی: سانتر لاکازت توسط اسپرونی به سمت مقابل برگشت داده شد و موستافی در ریباند با یک شوت سر ضرب دروازه را از زاویه تقریبا بسته، باز کرد.

کریستال پالاس ۱-۱ آرسنال، دقیقه ۴۹، تاونسند: سانتر زمینی چمبرز از سمت چپ دقیقا در محوطه جریمه به تاونسند رسید و او با یک شوت پای راست دروازه آرسنال را باز کرد.

کریستال پالاس ۱-۲ آرسنال، دقیقه ۶۲، سانچز: مدافعان پالاس روی ارسال آرسنالی ها خوب کار نکردند. لاکازت توپ خوبی را برای سانچز مهیا کرد و این بازیکن با یک ضربه پای راست، توپ را از بین پاهای تامکینز عبور داد و وارد دروازه کرد.

کریستال پالاس ۱-۳ آرسنال، دقیقه ۶۶، سانچز: پاس بلند و زیبای ویلشر در محوطه جریمه به سانچز رسید او با یک کنترل خوب، با پای راست دروازه را باز کرد.

کریستال پالاس ۲-۳ آرسنال، دقیقه ۸۹، تامکینز: روی ارسال کرنر از سمت چپ، تامکینز با یک ضربه سر محکم دروازه آرسنال را باز کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3