ورزشکار 3
ورزشکار 3
باشگاه پرسپولیس در این چند روز بابت عدم فعالیت در نقل و انتقالات و توفیقی که هنوز کسب نکرده به شدت مورد انتقاد هوادارانش است.

به گزارش ورزشکار۳، درست از فردای روزی که پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی بازی را به استقلال واگذار کرد این تیم وارد حواشی عجیب و غریبی شد.

برخی از هواداران پرسپولیس فقط کافی بود یحیی گل محمدی از شرایط موجود در باشگاه انتقاد کند تا فشارهای خود را به مدیریت این تیم بابت نقل و انتقالات وارد کنند.

حجم انتقادها از مدیریت باشگاه پرسپولیس برای فعالیت در نقل و انتقالات به حدی بالا رفته که در فضای مجازی فراخوان های عجیبی داده شده و حتی عده ای اعلام کرده اند می خواهند امروز و فردا مقابل این باشگاه تجمع کنند. هواداران پرسپولیس به خصوص بعد از اینکه دانیال اسماعیلی فر یکی از گزینه های مدنظر سرمربی این تیم راهی سپاهان شد بیشتر از هر زمان دیگری خشمگین شدند و مدیریت باشگاه را بابت عدم جذب این بازیکن مقصر می دانند.

این موضوع از یک طرف، از سویی برخی مباحث مبنی بر دخالت مدیر برنامه های یحیی گل محمدی در امور نقل و انتقالاتی و درخواست عجیب این مدیربرنامه از بازیکنان مورد نظر سرمربی سرخپوشان که باید ابتدا با وی قرارداد ببندند هم مزید بر علت شد تا این فضای مسموم بیشتر شود. هر چند هیچ مدرک و ادله قابل انتشاری بابت این اخبار وجود ندارد و این مباحث چند روزی نقل محافل هواداران پرسپولیسی بود.

باشگاه پرسپولیس اما برای حضور در نقل و انتقالات خیلی هم بیکار نبوده و در این چند روز مذاکرات با مهره های مورد نیاز یحیی ادامه داشته است.

قرار است مدیران این تیم با سعید آقایی، حامد لک و عیسی آل کثیر نشست هایی جداگانه داشته باشند اما ظاهرا این مذاکرات به فردا موکول شده است. مدیران پرسپولیس بسیار امیدوار هستند در صورتی که اتفاق خاصی رخ ندهد کار عقد قرارداد با این سه بازیکن را تا فردا نهایی کنند. همچنین این باشگاه صحبت هایی با احسان پهلوان انجام داده که هنوز به شرایط عقد قرارداد نهایی نرسیده است.

گزینه دیگر باشگاه برای دروازه رشید مظاهری است. بازیکنی که هنوز تکلیفش با تراکتور مشخص نیست. مظاهری مدعی است که قرارداد با باشگاه تبریزی را به صورت یک طرفه فسخ کرده اما پیگیری ها از سازمان لیگ نشان می دهد که این فسخ قرارداد هنوز نهایی نشده است.

طبق قوانین بازیکن در صورت داشتن شرایط فسخ قرارداد یک طرفه در صورتی می تواند این کار را انجام دهد که بازی های تیمش در نیم فصل یا فصل جاری به پایان رسیده باشد. در جریان مسابقات هیچ بازیکنی نمی تواند برای فسخ قرارداد اقدام کند. باشگاه تراکتور هم که هنوز در جام حذفی بازی دارد و در کوران مسابقات است بنابراین فسخ قرارداد یک طرفه رشید مظاهری در این شرایط مبنای قانونی ندارد. این بازیکن که مدعی هم هست در قراردادش دستکاری شده، باید تا تمام شدن فینال جام حذفی صبر و سپس تکلیف خود را با تراکتور روشن کند.

اما باشگاه پرسپولیس از بین دو بازیکن پرسپولیس که قراردادشان با به پایان رسیده یعنی علی علیپور و بشار رسن فعلا با رسن به مذاکرات مثبتی رسیده اند و احتمال زیاد این بازیکن عراقی در جمع سرخپوشان ماندنی خواهد شد اما روند مذاکرات با علیپور هنوز مشخص نیست. مهاجم سرخپوشان مدعی داشتن چندین قرارداد خارجی است و هنوز تصمیم خود را برای قبول یکی از این پیشنهادات نگرفته است. روند مذاکرات در این باشگاه فعلا در جریان است اما اینکه سرانجام تلاش های مدیران سرخپوش چه زمانی نتیجه خواهد داد هنوز مشخص نیست.

منبع: فارس

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3