ورزشکار 3
ورزشکار 3
اتحادیه فوتبال اروپا احتمال می دهد تحت تاثیر کرونا شهرهای میزبان جام ملت ها تغییر کنند.

به گزارش ورزشکار۳، یورو ۲۰۲۰ قرار بود در تابستان امسال و در شهرهای تعیین شده انجام گیرند اما این رویداد همانند المپیک توکیو و دیگر رویدادهای ورزشی به خاطر شیوع کرونا لغو شدند.

اتحادیه فوتبال اروپا بعد از شیوع کوید ۱۹ تصمیم گرفت این مسابقات را به سال آینده موکول کند اما با توجه به ادامه داربودن کرونا، هم اکنون ابهام زیادی در مورد مسابقات جام ملت ها در سال آینده وجوددارد.

مارتین کالن، مدیر بخش برگزاری جام ها به روزنامه نویه زورخرسایتونگ اظهار داشت: در ۱۲ شهر مسابقات را برگزار خواهیم کرد اما اگر به خاطر کرونا چنین گستردگی وجود نداشته باشد، سناریوهای جایگزین وجود خواهند داشت.

این مقام افزود: اگر مجبور شویم یک یا دو شهر را به خاطر بزرگ بودن گستردگی کرونا از دست دهیم، آنوقت مسابقات را در شهرهای محدودتری برگزار می کنیم.

این مقام سوئیسی ادامه داد: شهرهای میزبان عمدتا مناطقی پرخطر از نظر کرونا هستند. به عنوان مثال در شهری مثل لندن، اگر به هنگام شروع برگزاری مسابقات، گستردگی کرونا وجود داشته باشد، به هر قیمتی برگزاری مسابقات را به آن نخواهیم داد.

طبق برنامه کنونی قرار است مسابقات یورو در تاریخ ۱۱ ژوئن تا ۱۱ ژوییه سال ۲۰۲۱)۲۲ خرداد تا ۲۲ تیر ۱۴۰۰) در ۱۲ شهر اروپایی انجام شوند.

 

منبع: فارس

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3