ورزشکار 3
ورزشکار 3
علی دایی سرمربی سایپا ادعای خود درباره ی مدیر عامل پیشین پرسپولیس را تکرار کرد.

مشاجره لفظی علی دایی و طاهریبه گزارش “ورزشکار سه“، علی دایی كه هفته گذشته روی خط برنامه نود با علی اکبر طاهری درباره مسائل مالی و نامه های که به باشگاه ارسال کرده بود، جر و بحث شدیدی کرد.مصاحبه ای مجدد با برنامه نود انجام داد تا توضیحات خود را كامل كند. او گفت: متاسفانه صحبت‌های كذبی را مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس مطرح كرد كه من مجبور شدم حرف هایی بزنم.

 

برای همه حرف‌هایی كه من می زنم سند و مدرک دارم. ما در این چند سال خیلی نامه نگاری كردیم. هم خودمان هم اداره مالیات، كمیته انضباطی و سازمان لیگ و فدراسیون نامه نگاری كرده اند. متاسفانه هیچ كدام را جواب نداده اند. یك نمونه بارز اینكه یك نامه از سازمان مالیاتی را بردیم كه ثبت هم شد و این را هم جواب نداده اند.

او ادامه داد: روزی كه دادگاه داشتیم، به قاضی مالیاتی گفتم اگر یک نفر از باشگاه پرسپولیس بیاید و از باشگاه دفاع كند همین جا ابروهایم را می‌زنم. نمی دانم مسئول حقوقی چه كار داشت كه می‌خواست با تیم به عمان برود. چطوری می‌شود معاون حقوقی باشگاه و معاون اقتصادی باشگاه می آیند دفتر من و سه ساعت جلسه می گذارند و صحبت می كنند. بالای ۵۰ تا نامه كه شاید تكراری باشد اما در عرض دو سال این تعداد نامه به آقایان داده ایم.

دایی ادامه داد: من گفتم به شما كاری نداریم. ۱۰۰ میلیون تومان از جیب خودم داده ام به اداره مالیات. ۱۲ میلیون هم داده ام به كمیته انضباطی. ۱۱۲ میلیون من را بدهید و من دیگر درمورد سال سوم ادعایی ندارم. موقعی كه پول من را ندادند و خواستند گردن كلفتی كنند، به كمیته انضباطی شكایت كردم و پیگیر حق و حقوقم شدم.

 

ما رای قطعی هم در كمیته استیناف گرفتیم اما وكیل من نامه زد كه باز هم حاضریم مصالحه كنیم با شما. این ۱۰۰ میلیونی كه برای اداره مالیات ریختم و فیش آن هم دست خودم است، شما به حساب باشگاه نوشتید در حسابرسی یا اینكه چنین كاری نكردید؟ فكر كنم به حساب این گذاشته اند كه باشگاه این ۱۰۰ میلیون را داده است. به خاطر همین آن روز آمدم روی خط چون دیدم خیلی دارد تند می رود. سوابق مدیریت این آقایان و دهه قبل را بیاورید و ببینید این آقایان چطوری به اینجا رسیدند و چه كار كرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3