ورزشکار 3
ورزشکار 3
کاپیتان تیم ملی شمشیربازی گفت: در شرایط فعلی که کرونا وجود دارد، مخالف برگزاری اردوها هستم.

به گزارش ورزشکار۳، مجتبی عابدینی در مورد شرایطش اظهار داشت: تمریناتم را با رعایت پروتکل‌ها انجام می‌دهم. مدتی پیش در شمال تمرین می‌کردم و به تازگی به تهران بازگشتم و در آکادمی به صورت انفرادی و با هماهنگی مربیان تیم‌ملی تمرین می‌کنم.

* موافق برگزاری اردوها نیستم

وی در مورد اینکه آیا در این شرایط موفق برگزاری اردوها است یا خیر، گفت: اگر مجوز بدهند و پروتکل‌ها رعایت شود اشکالی ندارد، اما به شخصه راضی نیستم که برگزار شود. شمشیربازی دغدغه کسب سهیمه را ندارد و خیال مان از این بابت راحت است. قبل از برگزاری المپیک هم چند مسابقه خواهیم داشت که به نظرم کافی است.

کاپیتان تیم ملی شمیربازی در مورد اینکه از شرایط حریفان اطلاعی دارد یا خیر عنوان کرد: خارجی‌ها هم شرایطی مانند ما دارند. مسابقه‌ای برگزار نمی‌شود و هرکسی انفرادی تمرین می‌کند.

* فدراسیون حمایت خوبی دارد

عابدینی در مورد اینکه با تعطیلی اردوها و مسابقات مشکل مالی دارد یا خیر، گفت: از باقرزاده، رئیس فدراسیون باید تشکر کنم که در این شرایط حمایت خوبی دارد. المپیکی‌ها حقوقی را دریافت می‌کنند که تا حدودی مشکلات را برطرف می‌کند.

* پول ویلموتس را از جیب رشته‌های دیگر می‌زنند

وی در مورد رشته های دیگر مشکلات مالی دارند و فوتبال باید ۱۶۵ میلیارد به ویلموتس مربی بلژیکی بدهد، اظهار داشت: از جیب  رشته‌های دیگر می‌زنند و به او به می‌دهند.

 

منبع: فارس

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3