ورزشکار 3
ورزشکار 3
جلسه هیات اجرایی کمیته ملی پارالمپیک با حضور تمامی اعضا به صورت وبیناری برگزار شد.

به گزارش ورزشکار۳، به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، جلسه هیات اجرایی کمیته ملی پارالمپیک با حضور تمامی اعضا به صورت وبیناری برگزار شد. در این نشست، محمد تابع سرپرست دبیر اجرایی از سوی خسروی وفا رییس کمیته به عنوان دبیر اجرایی معرفی و با اتفاق آرا تایید و تصویب گردید.

در ادامه جلسه، رییس کمیته پیشنهاد کرد که حقوق در نظر گرفته شده برای  سیامند رحمان به عنوان یکی از ورزشکاران شانس مدال طلای بازی های پارالمپیک توکیو، به خانواده اش تعلق گیرد و همچنین حقوق مربیان  نیزبه صورت کامل پرداخت شود که مورد موافقت و تصویب اعضا قرار گرفت.

در بخش دیگر نشست، گزارش فعالیت های حوزه بانوان توسط سیما لیموچی، نایب رئیس بانوان کمیته ملی پارالمیپک ارائه و اعلام شد که کمیته پارالمپیک جمهوری اسلامی ایران، فراتر از شعار IPC  مبتنی بر برابری جنسیتی، در زمینه فعالیت های بانوان اعم از اولویت اعزام، حمایت مالی، انتخاب پرچمدارو … پیشرو بوده است.

در بخش پایانی نشست، تابع دبیر اجرایی کمیته از حسن اعتماد رییس و اعضا برای انتخاب وی به عنوان دبیر اجرایی تشکر کرد. سپس وی برای یزدی خواه و راستینه ناظران جدید مجلس در پارالمپیک، آرزوی توفیق کرد.

همچنین نامه تشکر پارسونز رییس کمیته بین المللی پارالمپیک خطاب به خسروی وفا رییس کمیته پارالمپیک جمهوری اسلامی ایران برای راه اندازی کمیسیون ورزشکاران در این نشست قرائت شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3