ورزشکار 3
ورزشکار 3
مجمع عمومی سالیانه فدراسیون فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو با حضور برخی اعضا و بصورت نیمه وبینار به ریاست «مهدی علی‌نژاد» معاون وزیر ورزش برگزار شد.

به گزارش ورزشکار۳، این جلسه به ریاست «مهدی علی‌نژاد» معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان و با حضور «محسن رضوانی» رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو و سایر اعضاء مجمع برگزار شد.

«فضل الله باقرزاده» نایب رییس کمیته ملی الپیک و «علیرضا خسروی» مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها و «کاوه احمدی» مدیرکل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ورزش و جوانان نیز در این مجمع حضور داشتند.

مجمع عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو در حالی برگزار شد که برخی از اعضا از جمله نماینده داوران، مربیان ورزشکاران در این جلسه حضور داشتند و روسای هیات‌های استانی نیز بصورت آنلاین این مجمع را دنبال کردند.

این نشست به منظور بررسی عملکرد فدراسیون در سال گذشته و تصویب برنامه‌های سال جاری انجام شد که پس از ارائه عملکرد توسط محسن رضوانی رییس فدراسیون به مجمع، مورد تأیید قرار گرفت.

همچنین خزانه‌دار و بازرس فدراسیون هم گزارش خود را ارائه کردند که مورد تایید اعضا واقع شد.

در بخشی از این مجمع، علی‌نژاد انضباط مالی فدراسیون شنا شیرجه و واترپلو را معقول و مطلوب ارزیابی کرد و با بیان اینکه این فدراسیون بر اساس گزارش حسابرسی تا سال ٩٦ بدهی مالیاتی ندارد، از عملکرد رییس فدراسیون و همکارانش در این حوزه تقدیر کرد.

اعضای مجمع پس از ارائه نقطه نظرات خود در خصوص برنامه‌های توسعه‌ای این رشته، راهکارها و پیشنهاداتی را مطرح کردند.

 

منبع: ایرنا

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3