ورزشکار 3
ورزشکار 3
کشتی‌گیر تیم ملی فرنگی گفت: راهی وجود ندارد و باید لیگ برگزار شود.

به گزارش ورزشکار۳، علیرضا نجاتی، در خصوص تمریناتش در روزهای کرونایی اظهار داشت: تمریناتم را به صورت اختصاصی انجام می‌دهم. هیأت استان، خانه کشتی را دراختیارم گذاشته و با یک حریف تمریناتم را پیگیری می‌کنم. با تمریناتی که داشتم، توانستم آمادگی بدنی‌ام را حفظ کنم. این فصل با تیم ایران مال قرارداد بسته‌ام و در لیگ حاضر می‌شوم.

وی در رابطه با شروع شدن لیگ گفت: لیگ باید شروع شود. می‌دانم جان آدمها مهم است ولی برگزار نشدن لیگ کمکی نمی‌کند. می‌خواهیم روی تشک برویم و کشتی بگیریم.

عضو تیم ملی فرنگی در مورد اینکه آیا همه برای شرایط مالی می‌ خواهند کشتی بگیرند، عنوان کرد: خودم بیشتر دوست دارم تجربه کسب کنم. نمی‌دانم کشتی‌گیران دیگر چه انگیزه‌ای دارند. دوست دارم مسابقات بیشتری انجام دهم.

دارنده سهمیه المیپک ژاپن در خصوص راهکار برای برگزاری لیگ گفت: مسابقات باید متمرکز برگزار شود. بهترین کار این است که در دو سه روز سریع انجام شود اما این موضوع که تیم‌ها شاید نتوانند از لحاظ مالی و قرنطینه کشتی‌گیران را ساپورت کنند هم وجود دارد. کرونا در شرایطی است که وضعیت را نمی‌شود پیش‌بینی کرد. امیدوارم هر چه زودتر این بیماری ریشه‌کن شود.

 

منبع: فارس

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3