ورزشکار 3
ورزشکار 3
سامان قدوس، بازیكن تیم ملی در لیگ اروپا با استرسوندس مقابل آرسنال قرار می‌گیرد.

کری خوانی سامان قدوس برای آرسنالبه گزارش “ورزشکار سه“، خیلی‌ها معتقدند كار تیم سوئدی تمام است و دیگر بالاتر از این نمی‌رود ولی سامان می‌گوید آنها می‌توانند معادلات را به هم بزنند.

 

تعطیلاتم خراب شد

من در دبی هستم و فعلاً اینجا تعطیلات را می‌گذرانم. البته با قرعه‌ای كه تیم در لیگ اروپا داشت، تعطیلاتم خراب شد! (خنده) باید با استرسوندس مقابل آرسنال قرار بگیرم. بازی هم سخت است، هم هیجان دارد. راستش برای من بیشتر هیجان دارد چون دوست دارم جلوی تیم‌های بزرگ بازی كنم. آرسنال هم از بزرگترین تیم‌های دنیاست و قطعاً جلوی آنها قرار گرفتن، افتخار است.

 

از پیش بازنده نیستیم

آرسنال تیم سرسختی است و ما برای شكست آنها كار راحتی نداریم. این تیم ستاره‌های زیادی دارد ولی ما هم مدعی هستیم. از گروهی صعود كردیم كه كسی فكرش را نمی‌كرد. مقابل آرسنال از پیش بازنده نیستیم. حالا فهمیدیم كه نباید تعطیلات‌مان طولانی باشد. ما باید زودتر كارمان را شروع كنیم چون بازی با چنین تیمی نیازمند آن است كه بیشتر كار كنیم. قطعاً خود من هم به شخصه تمرینات زیادی خواهم كرد.

 

مشكلاتی كه تیم‌ها در استرسوندس دارند

یكی از امتیازهای برتری ما این است كه در زمین خودمان به سختی می‌بازیم. تیم‌ها در شهر استرسوندس كار خیلی سختی دارند، می‌دانید چرا؟ چون در شهر ما هوا خیلی سرد است. تیم‌هایی كه به شهر ما می‌آیند، خیلی كار برایشان سخت است چون علاوه بر هوای سرد، زمین چمن هم مصنوعی است. خیلی‌ها عادت ندارند روی چنین چمنی بازی كنند. به همین خاطر فكر می‌كنم در بازی خانگی شانس شكست آرسنال را داریم.

 

بازی جلوی آرسنال جذاب است

تقابل با بازیكنانی چون لاكازت، سانچس و پیتر چك برای من خیلی جذاب خواهد بود. اینها بازیكنان بزرگی هستند. كلاً بازی جلوی آرسنال برای هر بازیكنی جذاب است. خیلی‌ها این تیم را یكی از شانس‌های اصلی قهرمانی در لیگ اروپا می‌دانند ولی ما نشان دادیم می‌توانیم پیش‌بینی‌ها را به هم بزنیم. امیدوارم در انگلیس بتوانیم خیلی خوب دفاع كنیم و ان‌شا‌ءا… در خانه خودمان نتیجه خوبی به دست بیاوریم.

 

بازی سامان قدوس مقابل آرسنال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3