ورزشکار 3
ورزشکار 3
رئیس فدراسیون جهانی اسکواش اقدامات فدراسیون ایران را قابل تقدیر دانست.

به گزارش ورزشکار۳، به نقل از سایت فدراسیون اسکواش، فانتاین رئیس فرانسوی الاصل فدراسیون جهانی اسکواش در پیامی اقدامات فدراسیون اسکواش ایران را قابل تقدیر و در شرایط حاضر ناباورانه خواند.

وی در پیام خود خطاب به رییس فدراسیون ایران عنوان کرد: در این روزهای عجیب، دریافت اخبار مثبت از ایران قابل پیش بینی نبود و این نشان دهنده رشد و توسعه ای پیوسته در اسکواش و تاییدی بر استراتژی و برنامه ریزی صحیح فدراسیون اسکواش ایران است. دیدن پتانسیل بالای شما در آن قسمت از جهان، مشوق ما در فدراسیون جهانی است.

وی افتتاح مجموعه استاندارد اسکواش در بیرجند را با نام خلیج فارس تبریک گفت و افزود: فدراسیون جهانی از شما و فعالیت های تان حمایتی همه جانبه می کند. ما منتظر دیدارتان در اجلاس جهانی پیش رو در موناکو هستیم.

در همین ارتباط مسعود سلیمانی رییس فدراسیون ایران، در پاسخ به این ابراز لطف به مجموعه اسکواش ایران توسط رییس فدراسیون جهانی در پیامی ضمن تشکر از اینکه اقدامات کشورهای عضو را رصد می کند از وی دعوت کرد تا به عنوان میهمان پس از عادی شدن شرایط بیماری به ایران سفر کند تا دیداری با مسئولان عالیرتبه وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک داشته باشد که این ملاقات در اعتلا و رشد جهشی اسکواش در جمهوری اسلامی ایران بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3