ورزشکار 3
ورزشکار 3
واکنش باشگاه ملوان به غیبت عجیب بازیکن این تیم؛
باشگاه ملوان در مورد غیبت غیر موجه یکی از بازیکنان خود در تمرینات توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش ورزشکار۳، رضا درویشی مهاجم ملوان پس از دیدار برابر مس رفسنجان به دلایل غیر موجه از حضور در تمرینات ملوان امتناع کرد.

باشگاه ملوان بندرانزلی لازم می داند توضیحاتی را در این خصوص بدهد که به شرح زیر است:

غیبت رضا درویشی از نظر باشگاه غیر موجه و مصداق بارز رفتار غیر حرفه ای است. این بازیکن در حالی که در هر سه بازی ملوان پس از آغاز مجدد لیگ یک به میدان رفته بود ، در پایان بازی با مس رفسنجان که با پیروزی ملوان همراه بود ، در پیامی به مدیریت باشگاه اعلام کرد تیم ملوان دیگر نیازی به وی نداشته و به همین دلیل قصد شرکت در تمرینات را ندارد !

این در شرایطی است که از سوی کادرفنی و مدیریت باشگاه به هیچ عنوان چنین چیزی به بازیکن اعلام نشده و به میدان رفتن این بازیکن در هر سه دیدار ملوان (دو دیدار یار ثابت و یک دیدار به عنوان یار تعویضی) خود نمایانگر این موضوع است که در این شرایط حساس ملوان به همه ی بازیکنان خود از جمله بازیکنان با تجربه نیاز دارد.

اما پس از گذشت ۹ روز این بازیکن همچنان بر بی انضباطی خود با عدم شرکت در تمرینات اصرار ورزیده و به این ترتیب باشگاه ملوان از حق قانونی خود برای برخورد با بازیکن خاطی از طریق شکایت به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به جهت غیبت غیرموجه و بی انضباطی استفاده خواهد کرد.

شایان ذکر است رضا درویشی تا کنون قریب به ۸۰ درصد از مبلغ قرارداد خود را از باشگاه ملوان دریافت کرده است و باشگاه سعی کرده به تمامی تعهدات خود در قبال بازیکنان در فصل جاری عمل نمایند و بی شک این رفتار بازیکن غیرحرفه ای و بی حرمتی به باشگاه بزرگ ملوان بندرانزلی و هوادارانش است و قطعاً باشگاه از حق خود و هواداران وفادارش در شرایط حساس کنونی، گذشت نخواهد کرد.

 

منبع: فارس

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3