ورزشکار 3
ورزشکار 3
«حسین رسولی» پرتابگر کشورمان که برای اردوی آماده‌سازی عازم کشور بلاروس شده بود، صبح امروز (شنبه) به ایران بازگشت.

به گزارش ورزشکار۳، حسین رسولی و بهنام شیری ۲ پرتابگر ماده پرتاب دیسک کشورمان زمستان سال گذشته برای انجام تمرینات آماده‌سازی و به منظور کسب سهمیه المپیک عازم کشور بلاروس شدند.

این اردوی آماده‌سازی قرار بود سه ماه به طول بیانجامد اما شیوع ویروس کرونا موجب شد تا این ۲ قهرمان کشورمان مدتی بعد از پایان اردو نیز به دلیل لغو مداوم پروازها و تعطیلی گسترده در کشورهای مختلف، در بلاروس بمانند. فدراسیون دوومیدانی ازطریق فدراسیون دوومیدانی بلاروس نسبت به تمدید مجدد ویزا، بیمه و ادامه تمرینات براساس مراقبت های‌بهداشتی آن‌ها اقدام کرد.

سرانجام در تاریخ ۱۱خرداد ماه، شیری با اولین پرواز بعد از دوران شیوع ویروس کرونا به کشور بازگشت اما رسولی اعلام کرد به دلیل انجام ازدواج در بلاروس فعلا شرایط بازگشت به کشور را ندارد .

پس از آن بودکه فدراسیون دوومیدانی با هماهنگی سفارت ایران دربلاروس وارد عمل شد و در این مدت تمام تلاش خود را برای اینکه هم ورزشکار خوب کشورمان با مشکلی در بلاروس مواجه نشود و هم اینکه شرایط بازگشت وی را به کشور فراهم کند به کار گرفت .

سرانجام با تدابیر و برنامه‌ریزی های صورت گرفته از سوی فدراسیون صبح امروز رسولی با پرواز مستقیم از بلاروس به کشور بازگشت.

 

منبع: ایرنا

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3