ورزشکار 3
ورزشکار 3
مدیر عامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر از تعیین تکلیف کادر فنی این تیم خبر داد.

به گزارش ورزشکار۳،  سعید مسیگر در مورد تعیین تکلیف کادر فنی تیم شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: با توجه به شرایط پیش آمده و جدایی قطعی میشو کریستیچوویچ، به دنبال آن بودیم که سبک قبلی تیم را ادامه دهیم. به همین علت تصمیم گرفته شد تا دراکو دراژیچ مربی اهل کرواسی در جهت تقویت کادر فنی به تیم اضافه شوند و آقای کریمیان هم به عنوان سرمربی به فعالیت خود ادامه دهد و همچنین احتمال دارد یک مربی داخلی دیگر نیز به کادر فنی تیم ملحق شود.

مسیگر در خصوص سابقه فعالیت های دارکو دراژیچ، گفت: این مربی اهل کروواسی و ۵۷ ساله، دوران مربیگری فصل ۲۰۰۱-۲۰۰۰ کمک مربی فورتونا دوسلدورف، ۲۰۰۱ – ۲۰۰۴ سرمربی تیم ب دوسلدورف آلمان، فصل ۲۰۰۵- ۲۰۰۶ کمک مربی پرسپولیس زمان بگوویچ، ۲۰۰۷- ۲۰۰۹ سرمربی پوسوشیه کرواسی، فصل ۲۰۱۰ – ۲۰۱۱ سرمربی داماش ایرانیان، فصل ۲۰۱۱-۲۰۱۲ دستیار بلاژویچ در تیم مس کرمان، ۲۰۱۲- ۲۰۱۳ سرمربی داماش گیلان، ۲۰۱۴ – ۲۰۱۵ سرمربی المپیک کروواسی،  ۲۰۱۷ – ۲۰۱۸ سرمربی مس کرمان و سال گذشته را به زادگاهش رفت.

مدیرعامل باشگاه شاهین بوشهر در گفت و گو با روابط عمومی این باشگاه، تصریح کرد: دارکو دراژیچ علاوه بر تسلط به زبانهای آلمانی و انگلیسی، فارسی را تا حد خوبی یاد گرفته، ضمن اینکه دارای بهترین و بالاترین مدرک مربیگری اروپا در بین تمامی مربیان کرواتی که به ایران آمده اند است.

 

منبع: فارس

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3