ورزشکار 3
ورزشکار 3
سرپرست انجمن تِکبال از برگزاری نخستین دوره رقابتهای این رشته به طور نمایشی با حضور چهره های مطرح ورزشی و هنری خبر داد.

به گزارش ورزشکار۳، و به نقل از روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، سیدحسین موسوی‌شفیق با اشاره به نوپا بودن انجمن تِکبال و ارائه توضیحاتی درخصوص روند برنامه‌های توسعه‌ای و هدفمند این رشته در کشور، اظهار داشت: سعی داریم رشته ورزشی تِکبال را با تکیه بر استعدادهای ورزشی و با برگزاری دوره‌های مربیگری و داوری به عموم مردم معرفی کنیم تا در کشور گسترش پیدا کند. با هماهنگی محمد علیپور، رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزشی از طریق مسابقات نمایشی و پوشش مطلوب رسانه ای تِکبال به مطلوب‌ترین شرایط دست پیدا خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه تِکبال تلفیقی از پینگ پنگ و فوتبال که روی یک میز و به صورت دو نفره و چهار نفره برگزار می شود، تاکید کرد: از دیگر برنامه های  انجمن تِکبال برگزاری نخستین دوره مسابقات آزاد کشوری، شناسایی استعدادها، تامین زیرساخت های مناسب و تشکیل تیم ملی است.

موسوی شفیق در خصوص شرکت در رقابتهای برون مرزی گفت: حضور در رویدادهای مهم جهانی، آسیایی و کسب کرسی‌های بین‌المللی برای سرعت بخشیدن به رشد این رشته مهم است.

سرپرست انجمن تِکبال با اشاره به تاخیر در اجرای برنامه های انجمن تِکبال، عنوان کرد: قرار بود نخستین دوره مسابقات تکبال به طور نمایشی و با حضور چهره‌های مطرح ورزش و هنر کشورمان در اواخر فروردین ماه انجام شود. اما با شیوع ویروس کرونا، برگزاری این رقابتها به تعویق افتاد و به محض کاهش شدت این بیماری، برگزاری این پیکارها را در دستور کار داریم.

سرپرست انجمن تِکبال با با اشاره به اینکه هیچ کمیته‌ی استانی نداریم، خاطرنشان کرد: زمان تشکیل کمیته‌ها را ابتدای سال آینده و با اولویت استان‌های فوتبال‌خیز و  دارای ظرفیت و زیرساخت مناسب این رشته اعلام کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3