ورزشکار 3
ورزشکار 3
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان پرسپولیس راه قهرمانی را بلد هستند و با برخی حاشیه‌سازی ها از قهرمانی دور نخواهند شد.

به گزارش ورزشکار۳، سپهر حیدری  در مورد آغاز مجدد مسابقات لیگ برتر گفت: آغاز لیگ تصمیم درستی بود. کل دنیا تصمیم گرفتند که بازی‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود و خوشبختانه در ایران نیز این تصمیم گرفته شد.

وی افزود: برخی هر روز صبح از خواب که بلند می‌شوند می‌خواهند ببینند که در مورد پرسپولیس چه اتفاقاتی رخ داده تا با طرح اسم این تیم، نام خود را بزرگ کنند. آن‌ها به خاطر ترس از قهرمانی پرسپولیس و از طرفی ناکامی خود مدام می‌گویند که لیگ تعطیل شود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: فوتبالیست‌ها از سایر اقشار جامعه جدا نیستند و آنها نیز برای ادامه زندگی خود نیاز به پول دارند.

حیدری در مورد ادامه مسابقات لیگ بدون حضور هواداران گفت: ۵۰ درصد توان پرسپولیس هوادارانش است. این به نفع حریفان است اما به هر حال پرسپولیس بازیکنان با کیفیتی دارد که می‌توانند این تیم را قهرمان لیگ کنند.

وی در مخصوص شانس قهرمانی پرسپولیس تصریح کرد: با توجه به اختلاف امتیاز، حاشیه امنیتی برای کسب چهارمین قهرمانی متوالی ایجاد شده است. بازیکنان پرسپولیس راه قهرمانی را بلد هستند و می‌دانند که قهرمانی با بردهای متوالی بیشتر به دل هوادار می‌چسبد.

کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس به طور حتم در بازی‌های آینده خود هم موفق می‌شود و قاطعانه‌ترین قهرمانی فوتبال ایران را رقم می‌زند.

 

منبع: ایرنا

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3