ورزشکار 3
ورزشکار 3
دستورالعمل جدید وزارت ورزش و اعضای مجمع برای انتخابات فدراسیون ورزش همگانی مشخص شدند.

به گزارش ورزشکار۳، ثبت‌نام از نامزدهای ریاست فدراسیون همگانی مهرماه سال گذشته انجام شد اما با وجود گذشت حدود ۸ ماه هنوز وزارت ورزش تاریخ قطعی برگزاری انتخابات را اعلام نکرده است.

افشین ملایی به مدت ۶ ماه در این فدراسیون به عنوان سرپرست فعالیت داشت اما با اعلام شروع ثبت‌نام برای انتخابات، وی از پست خود کنار رفت و احمد گواری به عنوان سرپرست جدید معرفی شد. این تغییرات و همچنین عدم برگزاری انتخابات باعث شد تا نامزدهای مختلف با ارسال نامه‌های متعدد تخلفات را به گوش وزیر ورزش برسانند هر چند هیچ پاسخی از سوی وزارت ورزش به این نامه‌ها داده نشد.

صحبت دیگری که در این میان مطرح بود مربوط به اعضای مجمع عمومی می‌شد. با توجه به اینکه اساسنامه فدراسیون‌های ورزشی هنوز به تصویب شورای نگهبان نرسیده، اما وزارت ورزش با نوشتن یک دستورالعمل جدید اعضای مجمع فدراسیون همگانی را مشخص کرده که نامزدها در نامه اخیر خود به وزیر به این موضوع هم اعتراض کردند.

این دستورالعمل جدید به امضای وزیر ورزش رسیده و برای انتخابات فدراسیون همگانی اجرایی خواهد شد.

متن دستورالعمل به شرح زیر است:

 پیش از این مهدی علی نژاد معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش درباره ترکیب متفاوت مجامع ۴ فدراسیون  گفته بود: در ابتدا باید اساسنامه ابلاغ شود. وزارت ورزش تعیین می کند مجامع چه ترکیبی داشته باشند. در صورت ابلاغ، انتخابات برگزار می شود. الان مشکل این است که اساسنامه در شورای نگهبان مانده و امیدوارم به زودی به این موضوع رسیدگی کند.

اسامی نامزدهای ریاست این فدراسیون به شرح زیر است:

فاطمه ابوالقاسمی، ولی الله شجاع‌پوریان، رضا شجیع، افشین ملایی، فرهاد نیکوخصال، محمد بابایی، مهدی حیدری، عباسعلی اکبری و محمدرضا اسد

 

منبع: فارس

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3