ورزشکار 3
ورزشکار 3
سرپرست کاروان اعزامی ایران به بازی‌های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا دلایل انتخاب خادم‌الشریعه به عنوان پرچمدار ایران را عنوان کرد.

سارا خادم الشریعه پرچمدار ایران در بازی های داخل سالن آسیابه گزارش “ورزشکار سه“، با بررسی‌های صورت گرفته از سوی کادر اعزام، مرکز نظارت بر تیم‌های ملی و با هماهنگی هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک، از بین رشته‌های اعزامی به این دوره از بازی‌ها و ورزشکارانی که در روز افتتاحیه وارد دهکده بازی‌ها می‌شوند، سارا سادات خادم الشریعه عضو تیم ملی شطرنج کشورمان بعنوان پرچمدار کاروان ایران انتخاب شد.

پنجمین دوره از بازی‌های داخل سالن آسیا از ۲۶ شهریور ماه آغاز می‌شود که علاوه بر ۴۵ کشور آسیایی، کشورهایی از اقیانوسیه نیز شرکت خواهند کرد.

 

اصغر رحیمی، سرپرست کاروان اعزامی ایران به بازی‌های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا، درباره انتخاب ساراسادات خادم‌الشریعه به عنوان پرچمدار ایران در بازی‌های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا اظهار داشت: چندین گزینه مد نظر بودند که در نهایت با بررسی جوانب مختلف، خادم‌الشریعه برای پرچمداری انتخاب و معرفی شد.

وی افزود: وی از بانوان برجسته ورزش کشورمان است. ضمن اینکه او جزو جوانان نیز به حساب می‌آید و همه اینها ملاک‌هایی بودند که خادم‌الشریعه برای پرچمداری داشت.

سرپرست کاروان ایران در بازی‌های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا گفت: زمان اعزام کاروان شطرنج ایران به این بازی‌ها روز ۲۷ شهریور یعنی یک روز پس از برگزاری مراسم افتتاحیه خواهد بود. با توجه به این مسئله ما هماهنگی‌های لازم را با فدراسیون شطرنج انجام دادیم تا خادم‌الشریعه در مراسم افتتاحیه حضور داشته باشد و در واقع یک روز زودتر راهی عشق‌آباد شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3