ورزشکار 3
ورزشکار 3
با اعلام رئیس مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد، این دانشگاه در سال 99 نیز در لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی حضور خواهد داشت.

به گزارش ورزشکار۳، عبدالمهدی نصیرزاده رییس سازمان لیگ کشتی، دیروز در نشستی با امیرعباس لشگری رئیس مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد شرکت کردند.

رییس سازمان لیگ کشتی ضمن تبریک بابت انتصاب لشگری به عنوان رئیس مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد گفت: دانشگاه آزاد سال گذشته حضور شایسته‌ای در لیگ کشتی آزاد و فرنگی داشت. این تیم نام نیکی از خود در ورزش به جای گذاشته و در واقع خیلی از مردم دانشگاه آزاد را به حضور فعال در ورزش می شناسند. این برای ما ارزشمند است که شخص طهرانچی، رییس دانشگاه آزاد اسلامی خودش پیگیر نتایج لیگ کشتی بود و حمایتش را از این رشته اعلام کرد.

لشگری با تقدیر از عملکرد فدراسیون و سازمان لیگ در گفت و گو با روابط عمومی سازمان لیگ کشتی، عنوان کرد: حضور تیم دانشگاه آزاد در لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی برای سال ۹۹ در شورای عالی ورزش این دانشگاه به تصویب رسیده است. ما به دنبال حضور دو تیم قدرتمند به عنوان نمایندگان دانشگاه آزاد در لیگ هستیم. به زودی کادرفنی خود را هم مشخص خواهیم کرد. فقط امیدوارم هر چه زودتر بتوانیم کرونا را شکست دهیم تا ورزشکاران با خیالی راحت در مسابقات حاضر باشند.

 

منبع: فارس

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3