ورزشکار 3
ورزشکار 3
سخنگوی فدراسیون کشتی:
سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: هیچ مشکلی با سرمربیان تیم ملی نداریم و دلیلی ندارد در تمام جلسات حضور داشته باشند.

به گزارش ورزشکار۳،‌ محمد ابراهیم امامی در خصوص حضور غلامرضا محمدی و محمد بنا در جلسه با رئیس فدارسیون اظهار داشت:‌ جلسه‌ای روز شنبه و یکشنبه در فدراسیون کشتی برگزار شد تا در ادامه بررسی‌های چرخه انتخابی این طرح را بررسی کنیم. جلسه جداگانه با محمد بنا و غلامرضا محمدی داشتیم موارد مختلف را مطرح کردند و بررسی‌های لازم انجام شد.

وی افزود: با توجه به اینکه ستاد مبارزه با کرونا اعلام کرده است بعضی از رشته‌ها می‌توانند تمرینات‌شان را شروع کنند. ما جلسه‌ای داشتیم تا برنامه‌ریزی کنیم کی مسابقات لیگ و قهرمانی کشور را برگزار کنیم تا با کمترین اشتباه برنامه‌هایمان را انجام دهیم.

امامی در خصوص صحبت‌های بنا در رابطه با چرخه انتخابی و برگزار نشدن آن به دلیل کرونا عنوان کرد: هیچ دانشمندی نمی‌تواند در خصوص کرونا آینده را پیش‌بینی کند ما نمی‌توانیم برنامه نداشته باشیم. در حال برنامه‌ریزی هستیم اگر هم مسابقات به تعویق افتاد برنامه‌مان را بعد از آن اجرا کنیم.

سخنگوی فدارسیون کشتی در خصوص زمان برگزاری چرخه انتخابی خاطرنشان کرد: چرخه انتخابی صرفاً برای المپیک نیست الان برنامه‌‌هایمان مختص المپیک است و بعداً برای مسابقات دیگر برنامه‌ریزی می‌کنیم.

وی در خصوص مشکل سرمربی تیم ملی آزاد با علیرضا دبیر گفت:‌هیچ مشکلی با سرمربیان تیم ملی نداریم و دلیلی ندارد در همه جلسات تمام کادر فنی حضور داشته باشند شاید یک روز مدیر فنی حضور پیدا کند و با او صحبت کنیم و روز بعد سرمربی تیم ملی.

 

منبع: فارس

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3