ورزشکار 3
ورزشکار 3
سرمربی توپچی ها امیدوار به تغییر وضعیت الکسیس سانچز در آینده است.

ونگر به دنبال تمدید قرارداد الکسیس سانچز با آرسنالبه گزارش “ورزشکار سه“، آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی آرسنال می گوید که انتقال الکسیس سانچز به منچسترسیتی، چندان هم در مراحل پیشرفته نبوده است.

با بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی مشخص شد که سانچز همچنان در امارات به کار خود ادامه خواهد داد. سرمربی آرسنال در مصاحبه اخیر خود در مورد این که شرایط انتقال سانچز به جمع سیتیزن ها چگونه بود و آیا این بازیکن بار دیگر نمایش های خوبی را برای آرسنال ارائه خواهد کرد، گفت: خوب بازی کردن همواره به نفع تان است. این مسئله خیلی نزدیک نبود و برای من صحبت کردن در این باره آسان نیست زیرا اینک از این بازیکن می خواهم که روی زندگی حرفه ای، فصلی که پیش رو دارد و باشگاه آرسنال تمرکز کند.

گفته می شد که توپچی ها در صورت به خدمت گیری توماس لمار از موناکو، به سانچز اجازه جدایی خواهند داد. ونگر در این مورد افزود: نمی توانم همه چیز را در این مورد به شما بگویم زیرا هنگامی که به بازیکنی در سطح او اجازه جدایی می دهید، باید جانشینی برای او پیدا کنید زیرا در غیر این صورت کسی دلیل اجازه جدایی دادن به بازیکن را، درک نخواهد کرد. هنگامی که نتوانید چنین کاری کنید، بازیکن تان را حفظ کرده و مسائل مالی را فدای این کار می کنید چون در پایان کار، تیمی می خواهید که از استعداد و کیفیت بالایی برخوردار باشد. این یعنی الکسیس سانچز و مسوت اوزیل شرایط شان یکسان است؛ به سال پایانی قرارداد وارد می شوید و این ذهنیت را دارید که در طول فصل راهی برای تمدید آن پیدا می کنید و یا در پایان فصل، بازیکن به شکل یار آزاد جدا خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3