ورزشکار 3
ورزشکار 3
در شرایطی که کمیته فوتسال در تلاش است تا با نامه نگاری با کنفدراسیون فوتبال آسیا بار دیگر مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا را به تعویق بیاندازد، AFC تمایل دارد این بازی‌ها را در سال جاری میلادی برگزار کند.

به گزارش ورزشکار۳،‌ با توجه به تعویق یک ساله جام جهانی و موکول شدن این مسابقات به شهریور سال آینده، با وجود اینکه مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا نیز پنج ماه به تعویق افتاده بود ایران تمایل زیادی دارد تا این مسابقات نیز مثل جام جهانی با تعویق یکساله برگزار شده و به بهمن یا اسفند امسال موکول شود. با این حال به نظر می‌رسد کنفدراسیون فوتبال آسیا که پیش از این یکبار زیر بار تعویق این بازی‌ها رفته، تمایل دارد تا پرونده مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا در سال ۲۰۲۰ میلادی بسته شده و در صورت مجبور شدن بازی‌ها را به آذر امسال موکول کند.

از سوی دیگر ترکمنستان نیز که شرایط خاصی برای برگزاری این بازی‌ها دارد، به دشواری پذیرفت که مسابقات در مرداد برگزار شود و شاید برای میزبانی بازی‌ها در تاریخ جدید بار دیگر وارد چالشی با کنفدراسیون فوتبال آسیا شود. فدراسیون فوتبال ایران که مذاکراتی با دو کشور ژاپن و تایلند دیگر قدرت‌های فوتسال قاره کهن داشته تا آن‌ها را نیز به برگزاری بازی‌ها در بهمن امسال متقاعد کند، قرار است این هفته نامه درخواست خود برای تعویق بازی‌های فوتسال قهرمانی آسیا را به AFC ارسال کند و منتظر تصمیم گیری در این باره باشد.

 

منبع: ایسنا

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3