ورزشکار 3
ورزشکار 3
نایب رییس زنان فدراسیون وزنه‌برداری گفت: با توجه به صدور مجوز برای آغاز تمرینات رشته‌های انفرادی همچون وزنه‌برداری اما هنوز زمان برگزاری اردوی تیم ملی مشخص نیست با این وجود با پیگیر تمرینات ملی‌پوشان در استان‌ها هستیم.

به گزارش ورزشکار۳،‌ «بهار بهرامی»  اظهار داشت: اکنون باشگاه‌ها بدلیل کرونا بسته هستد و باید از خود وزارتخانه برای باز شدن آن ابلاغیه‌ای برسد. با توجه به اینکه اردوی تیم ملی اینک برگزار نمی‌شود اما زنان ما در استان‌ها در حال تمرین هستند. امروز با استانها تماس می‌گیریم تا از وضعیت تمرینات وزنه ‌برداران مطلع شویم.

وی افزود: گرچه وزنه‌برداری رشته‌ای انفرادی است اما هنوز برگزاری اردوی آنان در تهران مشخص نیست. زیرا چه در بخش مردان و نیز زنان پنج نفر و ۱۰ نفر به اردو بیایند باید در سالن تمرین به دلیل محدویت جا، سرمربی تنها ۲ وزنه‌بردار را تمرین دهد و برای او سخت خواهد بود تا در چهار مرحله یا بیشتر به تمرین با وزنه‌برداران بپردازد.

نایب رییس فدراسیون وزنه‌برداری ادامه داد: حتی اگر الان اردویی هم برگزار شود وزنه‌بردارانی که با اتوبوس یا هواپیما از استان باید به تهران بیایند بدلیل کرونا شرایط سختی خواهند داشت. آنان باید در خوابگاه باشند و از سوی دیگر باید برای آنان غذا نیز تهیه شود که با این وضعیت فعلا شرایط برگزاری اردو امکان‌پذیر نیست.

 

منبع: ایرنا

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3