ورزشکار 3
ورزشکار 3
دو خبر از هندبال/
جلسه ستاد برگزاری رقابتهای هندبال جوانان آسیا در شیراز برگزار شد.

به گزارش ورزشکار۳، و به نقل از فدراسیون هندبال، جلسه ستاد برگزاری هفدهمین دوره رقابتهای قهرمانی جوانان آسیا ٢٠٢٠ شیراز با حضور سالاری، نکویی و سایر کارشناسان و پیشکسوتان و مسئولان هندبال و ورزش شهر شیراز و استان فارس در محل خانه بسکتبال این شهر برگزار شد.

در این جلسه ابتدا سالاری دبیر ستاد اجرایی این بازیها با تبیین خروجی جلسه نخست هفته قبل در محل فدراسیون به نقش مهم ستاد اجرایی مستقر در شیراز پرداخته و اظهار داشت: میزبانی شایسته دور از دسترس نیست و با توجه به فرصت کم باقیمانده باید به طور حرفه ای ادامه مسیر داد تا دچار آسیب نشود.

در ادامه مهدی واعظی مدیر روابط عمومی فدراسیون و نماینده فدراسیون در این جلسه به طور کامل چارت کمیته های اجرایی را برای حاضرین تشریح کرد.

در پایان این جلسه سالاری دبیر ستاد اجرایی رقابتها ترکیب کمیته های اجرایی مستقر در شیراز را مشخص نمود و همچنین مقرر شد به زودی جلسه مشترک بعدی تشکیل شود.

*مربیان رده‌های سنی هندبال ساحلی معرفی شدند

با احکام جداگانه کادر فنی تیم ملی هندبال ساحلی در رده های سنی امید، نوجوانان و نونهالان مشخص شد.

با توجه به اینکه سیاست کادر جدید مدیریتی فدراسیون توجه به رده های سنی پایه و پشتوانه سازی است، رییس فدراسیون طی احکامی جداگانه کادر فنی تیم های ملی ساحلی در رده های امید، نوجوانان و نونهالان را تعیین کرد.

در کادر فنی جدید تیمهای ملی ساحلی سعی شده از تمام پتانسیل و موجودی این رشته جذاب استفاده شده تا در رقابتهای مهم پیش رو از جمله المپیک جوانان ٢٠٢٢ سنگال و به احتمال بسیار زیاد در المپیک ٢٠٢٤ پاریس شاهد حضور و درخشش مردان هندبال ساحلی کشورمان باشیم.
کادر فنی تیم های ملی هندبال ساحلی در رده های مختلف به به شرح زیر معرفی شدند:

۱- امید

سرمربی: نادعلی ذکایی

مربیان: مجید ستوده و حسین نظری

۲- نوجوانان

سرمربی: مهدی قشقایی

مربیان: رضا مصباحی و حبیب الله بردسیری

۳- نونهالان

سرمربی: علی ربیع دولت آبادی

مربیان: حمید قلی پور، رسول صالحی و تقی احمدی نسب

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3