ورزشکار 3
ورزشکار 3
شوک به استقلالی‌ها؛
رییس کمیته انضباطی از محرومیت سه بازیکن باشگاه استقلال تهران خبر داد.

سه بازیکن استقلال محروم شدندبه گزارش “ورزشکار سه“، اسماعیل حسن زاده در خصوص بازیکنان استقلال که به تیم ملی امید دعوت شده و از حضور در اردوی تیم ملی امید استنکاف کرده بودند، گفت: با توجه به شکایتی که سرپرست تیم ملی امید، دپارتمان جوانان،کمیته جوانان و سازمان تیم های ملی به عمل آورده‌اند و سرپرست دبیرکلی فدراسیون نیز جهت رسیدگی به کمیته انضباطی این شکایت را امروز ٣١تیر ماه در اختیارمان قرار داد و با توجه به مفاد شکایت و مطالبی که وجود داشت، اولا رسیدگی به این شکایت با دعوت از مقامات باشگاه استقلال و بازیکنان خاطی که تیم ملی امید را تحریم کرده اند،در آینده به عمل می‌آید. یعنی وقت رسیدگی تعیین می‌شود و باشگاه به همراه بازیکنان می‌توانند در خصوص شکایت مقامات فدراسیون دلایل تحریم تیم ملی امید را مطرح و از خود دفاع کنند.

وی ادامه داد: اما با توجه به جایگاه تیم ملی و تخلف بازیکنان و باشگاه و همچنین با توجه اینکه طبق ماده ٨٣ آیین نامه انضباطی، باشگاه نیز نمی‌تواند از چنین بازیکنانی (که تیم ملی را تحریم کرده اند) در مسابقات خود استفاده کند، کمیته انضباطی با استفاده از اختیارات قانونی و استناد به ماده ۳۲ آیین نامه انضباطی، دستور موقت محرومیت مهدی قائدی ،امید نور افکن و سید مجید حسینی از مسابقات رسمی باشگاه استقلال را اعلام می‌کند. بدیهی است که حکم نهایی پس از رسیدگی و شنیدن دفاعیات باشگاه و بازیکنان صادر خواهد شد.

حسن زاده در پایان گفت: هفته آینده نهم مرداد ماه مدیر عامل یا نماینده تام الاختیار باشگاه استقلال به همراه سه بازیکن فوق با دعوت کمیته انضباطی باید حضور داشته باشند و توضیحات خود را ارائه کنند.

با توجه به اینکه تاریخ اولین دیدار استقلال قبل از تاریخ ۹ مردادماه است با این شرایط استقلال در هفته اول نمی‌تواند از نورافکن، قائدی و حسینی در ترکیب خود استفاده کند.

 

منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3