ورزشکار 3
ورزشکار 3
سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی فردا در جلسه هیات اجرایی کمیته ملی المپیک برنامه طرح مرکز توسعه، تحقیق و آموزش فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی را ارائه می کند و فعالیت ها و عملکرد فدراسیون را گزارش می دهد.

به گزارش ورزشکار۳، و به نقل از روابط عمومی فدراسیون موتوسواری و اتومبیلرانی، پس از جلسه مازیار ناظمی با رضا صالحی امیری در خصوص طرح مرکز توسعه، تحقیق و ‌آموزش فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی مقرر شد که سرپرست فدراسیون متورسواری و اتومبیلرانی در جلسه هیات اجرایی کمیته ملی المپیک این طرح را ارائه کند.

بر این اساس جلسه هیات اجرایی کمیته ملی المپیک فردا یکشنبه ظهر در محل کمیته ملی المپیک برگزار خواهد شد و ناظمی به عنوان سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با حضور در این جلسه طرح مرکز توسعه، تحقیق و آموزش این فدراسیون را ارائه می کند و همچنین فعالیت ها و اقدامات انجام شده این فدراسیون را در ماه های اخیر گزارش می دهد.

مرکز توسعه، تحقیق و آموزش فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی از اواخر سال گذشته با هدف یکسان سازی و ایجاد ساختار آموزشی استاندارد رشته موتوسورای و اتومبیلرانی آغاز به کار کرد که تا کنون با همکاری دانشگاه فنی و حرفه ای چندین دوره آنلاین برگزار کرده و قرار است با حمایت های کمیته المپیک و حامیان مالی ساختمان آموزشی این مرکز در مجموعه ورزشی آزادی ساخته و مورد بهره برداری قرار گیرد.

همچنین راه اندازی تالار مشاهیر موتورسواری و اتومبیلرانی ایران از دیگر فعالیت این مرکز بوده که گزارش آن توسط ناظمی به صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک ارائه شده و مورد استقبال صالحی امیری قرار گرفت و با پیگیری های ناظمی مقرر شد در موزه ورزش ایران جایگاهی به رشته موتورسواری و اتومبیلرانی اختصاص داده شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3