ورزشکار 3
ورزشکار 3
مدیرعامل باشگاه مس کرمان:
مدیرعامل باشگاه مس کرمان گفت: اگرمی‌گویند در مسابقات شرکت نمی‌کنیم برایشان آرزوی موفقیت داریم، ولی ما با قدرت در مسابقات شرکت می‌کنیم.

محمود محمودنیا ، در خصوص اعتراض باشگاه مس کرمان به تمرینات دیگر تیم‌های حاضر در لیگ اظهار داشت: ما شدیدا برای آمادگی بازیکنانمان حساس هستیم، ما برحسب احترامی که به ستاد مبارزه با کرونا و سازمان لیگ گذاشتیم، هیچ تمرینی انجام ندادیم ولی متوجه شدیم تیم‌هایی هستند که به صورت گروهی تمرین می‌کنند. ما خواستار این موضوع هستیم که رسیدگی و نظارت بیشتری شود. وقتی می‌گویند هیچ تیمی تمرین نکند، شرایط باید برای همه یکسان باشد. می‌دانیم خیلی از باشگاه‌ها مثل ما ین شرایط را رعایت کرده‌اند. این برای سلامتی جامعه است. ما اخلاقا اسم تیمی را نمی‌بریم، ولی از همه می‌خواهیم به قوانین احترام بگذارند.

وی افزود: همه بازیکنان ما در قرنطینه هستند، فقط در گروه فضای مجازی‌مان پیگیر تمریناتشان هستیم. مربی بدنسازمان زیر نظر کادرفنی تمرینات را طراحی می‌کنند و دراختیار بازیکنان قرار می‌دهند. خیلی نگران بدن‌های بازیکنانمان و آینده حرفه‌ای باشگاه‌مان هستیم. ما در شرایط آمادگی کامل قرار داشتیم و بیشترین ضرر را کردیم. چاره‌ دیگری وجود ندارد و از دستورات پیروی می‌کنیم و تابع قوانین هستیم.

وی در مورد صحبت‌های فلاح مدیرعامل فجر شهید سپاسی در رابطه با عدم شرکت در مسابقات به دلیل ویروس کرونا و صعود تیم‌های صدر جدولی به لیگ برتر گفت: من در مصاحبه گذشته‌ام گفتم امیدوارم وضعیت بهبود یابد و مسابقات برگزار شود. با توجه به شرایط بازی‌های تیم مس رفسنجان و مس کرمان این دو تیم شرایط صعود دارند ما صددرصد خواهان برگزاری مسابقات هستیم. اگر قرار باشد با برگزاری ۷۵ درصد از بازی‌های لیگ لغو شود، باید برنامه‌ریزی صورت گیرد تا تیم‌ها ضرر نکنند. ما درباره هزینه‌هایی که در ورزشگاه‌مان انجام شد توضیح دادیم، اما مدیرعامل فجر سپاسی این موضوع‌ها را جور دیگری مطرح کردند. اگر گفتند در مسابقات شرکت نمی‌کنیم، برایشان آرزوی موفقیت داریم، ولی ما با قدرت در مسابقات شرکت حاضر می‌شویم و هیچ حرفی درباره صحبت‌های ایشان ندارم.

مدیرعامل فجر سپاسی خاطرنشان کرد: به عنوان یک ایرانی دعا می‌کنم اوضاع بهبود یابد. امیدوارم تا پایان اردیبهشت شرایط مطلوبی داشته باشیم تا بتوانیم تمریناتمان را شروع کنیم. بازیکنان حرفه‌ای هستند و سه ماه تمرین نکرده‌اند، باید سه تا چهار هفته مهلت تمرین داشته باشند. تمرینات انفرادی ۱۰ درصد از تمرینات گروهی‌شان هم نیست. امیدواریم شرایط به صورتی رقم بخورد که به تعطیلی لیگ کشیده نشود.

 

منبع: فارس

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3