ورزشکار 3
ورزشکار 3
ممکن است مسابقات ناتمام فوتبال باشگاهی فرانسه با انجام پیکارهای جام حذفی از سر گرفته شود.

به گزارش ورزشکار۳، رقابت های فوتبال باشگاهی در کشور فرانسه همانند سایر نقاط قاره سبز چندین  هفته است که دچار تعلیق و توقف شده است و این امر به خاطر شیوع گسترده کرونا در فرانسه رخ داده است.

در ارتباط با موضوع از سرگیری پیکارهای فصل جاری، نوئل لوگرت، رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه  در مصاحبه‌ای با سایت ESPN صحبت کرد و برای این منظور طرح های را مطرح کرد.

به عنوان نمونه او گفت احتمال از سرگیری مسابقات بعد از چندین هفته کرونایی، با انجام دیدار هایی از رقابت های جام حذفی و پیکارهای جام اتحادیه فرانسه وجود دارد.

این مقام گفت: این یک پیشنهاد است که در صورت  ازسرگیری مسابقات ابتدا پیکار هایی را از جام حذفی را برگزار کنیم  و بعد شاهد فینال جام اتحادیه باشیم .آنگاه سراغ انجام بازی های لیگ برویم.

مطابق  اظهارات عالی‌ترین مقام فوتبال فرانسه ، اکنون این امکان هست در  تاریخ‌های ۱۳ تا ۲۱ ژوئن با انجام بازی های جام حذفی فصل ناتمام از سر گرفته شود.

لوگرت افزود: تاریخ از سرگیری مسابقات لیگ هنوز مشخص نیست. ما می توانیم تقویم را تا حدی تغییر دهیم اما قبل از آن باید زمانی را برای شروع مجدد مسابقات قطعی کنیم که به صورت فشرده و بدون حضور تماشاگر داشته باشیم.

این مقام تصریح کرد ابه همراه همکارانش در فدراسیون و اتحادیه فوتبال فرانسه هم اکنون مشغول بررسی گزینه های موجود جهت ادامه فصل هستند.

 

منبع: فارس

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3