ورزشکار 3
ورزشکار 3
رییس هیات مدیره و سرپرست باشگاه پرسپولیس:
رسول پناه گفت: وضعیت مالی این باشگاه بهتر از قبل خواهد شد.

به گزارش ورزشکار۳، «مهدی رسول پناه» ‌با بیان اینکه برای شرکت در جلسه کمیته استیناف درباره رسیدگی به پرونده دیدار لغو شده سپاهان و پرسپولیس در این کمیته حاضر می شود، افزود: به عنوان مسوول باشگاه پرسپولیس وظیفه خود دانستم که در این جلسه حاضر شوم این درحالی است که به علت شرکت نکردن مسوول باشگاه سپاهان در این جلسه می توانستم اینجا نباشم.

وی در پاسخ به این سوال که قرار است باشگاه سپاهان مدارک جدیدی در این جلسه درباره آن دیدار لغو شده ارائه دهد گفت:‌ فقط به عنوان مسوول باشگاه در این جلسه حاضر می شوم، در این زمینه باشگاه مدیر حقوقی دارد و سایر مسوولان نیز پاسخگو خواهند بود.

رسول پناه در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر تعیین تکلیف هیات مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: این موضوع از حیطه اختیارات من خارج است و وزارت ورزش و جوانان باید در این باره تصمیم‌گیری کند.

وی همچنین درباره کارگزار پرسپولیس گفت: مواضع ما کاملا مشخص است البته به زودی یک بار دیگر در حضور اصحاب رسانه آن را اعلام خواهیم کرد.

کمیته استیناف فدراسیون فوتبال امروز (پنج‌شنبه) برای رسیدگی به پرونده دیدار لغو شده تیم های سپاهان و پرسپولیس از هفته بیستم رقابت های لیگ برتر با حضور نمایندگان ۲ باشگاه تشکیل جلسه می دهد.

بر همین اساس «مهدی رسول پناه» رییس هیات مدیره و سرپرست باشگاه پرسپولیس به همراه پیروانی و خواجه وند در این جلسه که  در فدراسیون فوتبال برگزار می شود، حاضر شدند.

اعضای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هشتم اسفندماه سال گذشته با استناد به مواد٥١، ٦٢، ٨٦، ٩١، ٩٦، ١١٧ از مقررات انضباطی مصوب سال ١٣٩٧ فدارسیون فوتبال نتیجه دیدار برگزار نشده سپاهان و پرسپولیس را  ۳ بر صفر به سود تیم پایتخت نشین اعلام کردند.

آنان همچنین باشگاه سپاهان را به پرداخت مبلغ یک میلیارد و پانصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کردند که باشگاه سپاهان نسبت به این رای اعتراض کرد و امروز به پرونده این دیدار درکمیته استیناف رسیدگی می شود.

 

منبع: ایسنا

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3